‘ORTAK WEB PORTALI’ ERİŞİME AÇILDI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 15:20 Bu haber 3013 kez okundu
 
‘ORTAK WEB PORTALI’ ERİŞİME AÇILDI
Bülent Ecevit Üniversitesi ile Erdemir Oyak Maden Metalurji Grubu ‘Ortak WEB Portalı‘ Erişime Açıldı.
GÜNDEM Haberi
‘ORTAK WEB PORTALI’ ERİŞİME AÇILDI

Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği faaliyetleri kapsamında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Ereğli Demir Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) Maden Metalürji Grubu arasındaki işbirliğinin güçlendirilmesi ve sürekliliğinin etkinleştirilmesine katkı sağlaması amacıyla oluşturulan ortak web portalı erişime açıldı.

11 Nisan 2019 Perşembe günü Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile Erdemir OYAK Maden Metalürji Grubu arasında, üniversitenin Rektörlük toplantı salonunda AR-GE işbirliği toplantısı gerçekleştirilmiş; toplantıda iki kurum arasındaki işbirliğine katkı sağlaması için web portalı oluşturulması kararı alınmıştı.

Zonguldak ve Batı Karadeniz Bölgesi için önemli ve büyük iki kurumu, ortak bilgi paylaşımı konusunda bir araya getiren portal sayesinde, paydaşların tek bir nokta üzerinden, Ar-Ge fonlarına, araştırmacılara, yatırımcılara, bilgi kaynaklarına kolay ve hızlı erişimi sağlanmış olacak, aynı şekilde Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi akademisyenlerinin çalışma alanlarına ulaşılabilecek, labaratuarlar ve kütüphaneler hakkında bilgi alınabilecek.

Portala erişim sağlamak isteyenler “sanayi.beun.edu.tr” adresine tıklayarak ziyaret edebilirler.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘ORTAK, WEB, PORTALI’, ERİŞİME, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı