Haber Detayı
08 Mart 2017 - Çarşamba 13:31 Bu haber 9704 kez okundu
 
Ortez- Protez Merkezleri denetlendi
onguldak İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şubesi ekipleri tarafından il genelinde faaliyet gösteren ısmarlama olarak üreten veya uygulayan Ortez-Protez satış ve uygulama merkezleri yıllık olağan denetimlerini yapıldı.
SAĞLIK Haberi
Ortez- Protez Merkezleri denetlendi

 Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şubesi ekipleri tarafından il genelinde faaliyet gösteren ısmarlama olarak  üreten veya uygulayan Ortez-Protez satış ve uygulama merkezleri yıllık olağan denetimlerini yapıldı.

   Denetimlerle ilgili olarak bir açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Bilal Cin, Müdürlüğümüz ekipleri tarafından yıllık rutin  olağan ve olağan dışı denetimlerimizi aralıksız olarak devam ettirmekteyiz. Ortez- Protez satış ve uygulama merkezlerine yaptığımız denetimlerde özellikle atölyelerde başta hijyen konusuna dikkat edip etmediklerini, hastalara hazırlanan ısmarlama Ortez-Protezlerin kalifiye elemanlar tarafından yapılıp yapılmadıklarını, atölyedeki malzemelerin yönetmelik hükümlerine uygun olup olmadıklarına dikkat ediyoruz bu denetimlerimizi yıl boyunca devam ettireceğiz “ dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ortez-, Protez, Merkezleri, denetlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı