301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

SGK’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK
ULAŞIMA KAPALI KÖY YOLU KALMADI
Haber Detayı
15 Nisan 2018 - Pazar 14:30 Bu haber 986 kez okundu
 
ÖZGÜVAK kongresi yapıldı
Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın 13. Olağan genel kurulu Maden Mühendisleri Cemiyeti salonunda gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
ÖZGÜVAK kongresi yapıldı

Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın 13. Olağan genel kurulu Maden Mühendisleri Cemiyeti salonunda gerçekleştirildi.

Genel kurula; İYİ Parti il Başkanı Ragıp Bayraktar, CHP merkez ilçe yöneticisi Hasan Çakır, Saadet Partisi il başkan Yardımcısı İbrahim Işık, Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, KESK’e bağlı ESM şube başkanı Vacit Esen ile üyeler katıldı.

Divan başkanlığını Recep Haspolat’ın yaptığı kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Açılış konuşması yapan Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Ali Kaya, vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra İYİ Parti il Başkanı Ragıp Bayraktar, SP il Başkan Yardımcısı İbrahim Işık dernek ve vakıfların önemine dikkat çekerek kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından gündem gereği, Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın denetleme ve yönetim kurullarının faaliyet raporları okunarak oylandı.

Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın 13’ncü olağan kongresinde mevcut genel başkan Ali Kaya yeniden aday olurken, yönetim kurulu ise çarşaf liste oluşumu ile belirlenip, oy tasnifine göre belirlenecek. Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZGÜVAK, kongresi, yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı