İŞSİZLİK ARTTI
FARK YARATACAKLAR
Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 15:35 Bu haber 997 kez okundu
 
Pepee Esas 67 Burda AVM’ye geliyor
Pepee Esas 67 Burda AVM’ye geliyor
GÜNDEM Haberi
Pepee Esas 67 Burda AVM’ye geliyor

Zonguldak’a yeni bir hava getiren Esas 67 Burda AVM, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nda minik ziyaretçilerini PEPEE ile buluşturuyor.
Türk çizgi film karakteri olarak kendi yaş guruplarının fenomeni olan Pepee, eğitici ve öğretici değerleri ile Türk aile yaşamına örnek sunuyor. Pepee karakteri büyüklük küçüklük gibi temel kavramların yanı sıra arkadaşlarla paylaşmayı, kardeşler ile ilişkiler, tuvalet eğitimi gibi küçük bir çocuğun kişisel özelliklerini geliştirmesi açısından son derece faydalı konuları ele alıyor.
22 Nisan – 23 Nisan 2018 tarihlerinde Esas 67 Burda AVM’ de ücretsiz olarak gerçekleşecek olan Pepee etkinliği 14:30- 20:00 saatleri arasında birbirinden eğlenceli etkinlikler ile bir araya gelecek minik ziyaretçiler Pepee ve Şila karakterleri ile şarkılar söyleyerek, halay çekip dans edecekler. Ayrıca 2 gün boyunca sürecek etkinlikte, minik ziyaretçiler Pepee’nin minik kardeşi Bebe, dedesi ve Zulu karakterleri ile fotoğraf çekilme şansı yakalayacak.  Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, minik ziyaretçileri ve ebeveynlerini bu keyifli etkinliğe davet ediyor.  Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pepee, Esas, 67, Burda, AVM’ye, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı