SAADET PARTİSİ GAZİLERİ ZİYARET ETTİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 14:47 Bu haber 3096 kez okundu
 
SAADET PARTİSİ GAZİLERİ ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
SAADET PARTİSİ GAZİLERİ ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar, beraberinde Merkez ilçe Başkanı Recep Horozoğlu, il ve ilçe yöneticileriyle Türkiye Muharip Gaziler Deneği Zonguldak Şubesini ziyaret ederek 19 Eylül Gaziler günlerini kutladı.

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, “Rabbim vatan ve mukaddesat uğruna yapmış olduğunuz mücadeleleri kendi katında inşallah kabul eder. İnşallah bir daha bu tür müdahalelerle karşılaşmayız. Bugünlerde herkes derneğinizi ziyaret ederek bazı temennilerde bulunuyorlar. Bunu iktidarda olan arkadaşlar ile yarın iktidara aday olan bütün siyasilerde yapmaya çakışıyor. Bizim bugüne kadar gördüğümüz sizlerin sorunlarınızla çok fazla ilgilenilmediğidir. Sorunlarınızın üst üste yığılarak devam ettiği gerçeğiyle karşı karşıyayız. Kuru kuruya sizin bu gününüzü kutlamanın çok büyük bir anlamının olmayacağı kanaatindeyim. İnşallah bizim dönemimizde bütün sivil toplum kuruluşlarının bilhassa şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarının bu problemlerini gidereceğiz.  İnşallah askerin, polisin ve milletimizin tekrar ülkeyi savuma konusunda teyakkuza geçtiği bir durumu yaşamayız” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Deneği Zonguldak Şubesi Başkan vekili Celal Dibek de Saadet Partisi yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, PARTİSİ, GAZİLERİ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı