İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ÇTSO’DAN FUAR ZİYARETİ
ÇTSO’DAN FUAR ZİYARETİ
Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 16:05 Bu haber 3171 kez okundu
 
SAADET PARTİSİ YAMAN’I AÇIKLADI
Saadet Partisi(SP) 31 Mart yerel seçimleri öncesinde, Zonguldak Belediye Başkan adayı olarak Mehmet Yaman’ı açıkladı.
SİYASET Haberi
SAADET PARTİSİ YAMAN’I AÇIKLADI

SP il Başkanlığı’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına il Başkanı Sadık Kar, Merkez ilçe Başkanı Recep Horozoğlu ve partililer katıldı.

Aday tanıtım toplantısında konuşan SP il Başkanı Sadık Kar, 31 Mart yerel seçimlerinde aday tanıtımı için bir araya geldiklerini belirterek, 25 seçim bölgesinde seçime katılacaklarını söyledi.

Yerel seçimlerde Zonguldak’ta oldukça iddialı olduklarını belirten SP il Başkanı Sadık Kar şu ifadelere yer verdi.

KAR: ZONGULDAK’TA FARKLI BİR DÖNEMİ AÇACAĞIZ

“Türkiye’de en yaygın bütün bölgelerde seçime giren parti şu anda yalnızca Saadet Partisi’dir. Bu da teşkilatların ne kadar seçime hazır olduklarını, yönetime ne kadar sahip olduklarını, siyasete ne kadar damgasını vurduklarını gösteren bir delildir aslında. Bu kapsamda biz inşallah Zonguldak’ın 25 bölgesinde seçime katılıyoruz. Bu güne kadar açıkladığımız arkadaşlarımız var. En kaliteli, en güzel bölgesini kucaklayacak arkadaşlarla milletin karşısına çıkmaya gayret ediyoruz. Zonguldak merkez için TTK Üzülmez bölgesinde maden mühendisi olarak çalışan arkadaşımız Mehmet Yalan kardeşimiz inşallah bu dönem Saadet Partisi’ni Milli görüşü temsilen sahalarda olacak. Bizlerin siyasi çalışmalarımızla, belediyecilik anlayışımızda fark oluşturduğumuz herkesçe bilinen bir gerçek. Mehmet başkanımızla beraber Zonguldak’ı kucaklayacağız. Zonguldak’ta farklı bir dönemi açacağız. Şimdiden Zonguldak’ımıza hayırlı olsun” dedi.

YAMAN: HALKIMIZIN ÖZLEDİĞİ EN GÜZEL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

SP Zonguldak Belediye Başkan adayı Mehmet Yaman da yaptığı konuşmada, Belediye Başkanlığını kazandıkları halde güzel hizmetler yapacaklarını ifade ederek,  “Çok uzun bir çalışma süreci yaşadık. Görev en sonunda bize tevdi edildi. Biz şuna inanıyoruz,  milli görüşün göstereceği hangi aday olursa olsun hem Zonguldak’a, hem Türkiye’de hangi belediyede olursa olsun en güzel hizmetleri yapacaktır.  Biz de Zonguldak’ta seçildiğimizde inşallah biz buna inanıyoruz alacağız halkımızın özlediği en güzel belediyeciliği yapacağız. Milli görüş belediyeciliği ile beraber insanlarımız belediyecilik hizmetlerinin ne olduğunu gördüler. Biz inanıyoruz ki, Zonguldak halkı da iyinin daha iyisi olan Saadet Partisi’ni bu seçimlerde tercih edecektir, biz halkımıza güveniyoruz. Kendimizi de biz buna hazırladık” şeklinde konuştu.

SP Zonguldak Belediye Başkan adayı Mehmet Yaman, Zonguldak’ın sorunlarını çok iyi bildiğini çözümün de milli görüş olduğunu sözlerine ekledi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, PARTİSİ, YAMAN’I, AÇIKLADI,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı