0
Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 12:08 Bu haber 3368 kez okundu
 
SAĞLIK-SEN’DEN, BAŞKAN ALAN’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
SAĞLIK-SEN’DEN, BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı ziyaret ederek yeni görevinde “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş beraberinde; Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Durali Baki,  Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Sağlık-Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Kara ve sendika üyeleriyle birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin “hayırlı olması” dileğinde bulunarak, Zonguldak’a Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ile birlikte hizmet geleceğine inandığını söyledi.

AŞKAR:  İKİ MUTLULUĞU BİR ARADA YAŞIYORUZ

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Memur-Sen Zonguldak İl Başkanı Kamuran Aşkar şunları söyledi; “Bugün burada iki mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Birinci mutluluğumuz geçen ay içerisinde yaptığımız Sağlık-Sen Genel Merkez kongresinde Zonguldak’tan yetişen, burada sendikacılığa başlayan ve Zonguldak’ın çocuğu Semih Durmuş Başkanımız Sağlık-Sen Genel Başkanı seçildi. İkinci mutluluğumuzda yaklaşık 10 yıldır arzusunu duyduğumuz ve başkanımızın seçim döneminde sendikamızı ziyaret ettiğinde şehir adına koşturacak, hizmet üretecek, genç dinamik arkadaşımızın olmasını arzuluyoruz dediğimiz Sayın Zonguldak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan’ı Sağlık-Sen Genel Başkanımız Semih Durmuş Bey ile ziyaret ettik. Kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Zonguldak adına hizmetler noktasında Memur-Sen ve Sağlık-Sen olarak her daim yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

DURMUŞ:  ZONGULDAK İÇİN ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYORUM

 Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş da yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın Zonguldak için elinden geleni yapacağını ifade ederek, “Zonguldak ülkemizin en değerli şehirlerinden birisidir. Zonguldak üretimin ve emeğin sembolü haline gelmiş bir kenttir. Zonguldak halkının teveccühüyle Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Başkanımız Ömer Selim Alan’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Zonguldak için çok güzel işler yapacağına yürekten inanıyorum. Sayın Belediye Başkanımızın bir hekim olması sebebiyle bizler için kendileri ayrı bir önem arz etmektedir. Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın yetkili sendikası Sağlık-Sen olarak Zonguldak’ta sağlık çalışanlarımıza yönelik Sayın Başkanımızın desteklerini beklemekteyiz. Örneğin toplu taşıma da indirim bunun ilk adımı olabilir. Çalışanlarımızın beklentilerini, sorunlarını bir hekim, bir sağlık çalışanı olması sebebiyle kendileri de bilmektedirler. Bende bu şehrin bir evladıyım. Burada doğdum. Bir Zonguldaklı olarak, Sağlık-Sen Genel Başkanı olarak şehrimizde görev yapan sağlık çalışanlarımız için Sayın Alan’ın elinden geleni yapacağına olan inancım tamdır. Zonguldak’tan başlayacak bu adımların ülkemizdeki tüm belediyelere örnek olmasını temenni ediyorum. Bugün bizleri misafir ederek ağırlayan Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Dr. Ömer Selim Alan’ı yeni görevinden dolayı tekrar kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum” diye konuştu.

ALAN:  VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRMEK İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ

Sağlık-Sen Genel Başkanı seçilen Semih Durmuş ve Memur-Sen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan da yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz ay yapılan Sağlık-Sen kongresinde bir Zonguldaklı ve hemşerimiz olarak Semih Durmuş Beyin genel başkanlığa seçilmesi bizleri mutlu etmiştir. Bizim beraber çalıştığımız, bildiğimiz Zonguldaklı bir büyüğümüzün böyle bir göreve layık görülmesi bizleri onurlandırdı. İnşallah hep beraber bundan sonra daha öncede olduğu gibi Zonguldak’ımız için genç ve dinamik kadrolarla koşmaya, Zonguldak’taki bütün insanlarımızın yüzünü güldürmeye, seçim sürecinde verdiğimiz sözleri yerine getirmek için durmadan çalışacağız. Beraber çok güzel işler yaparak inşallah Zonguldak’ı hak ettiği yerlere hızlı bir şekilde getireceğiz” şeklinde ifade etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAĞLIK-SEN’DEN,, BAŞKAN, ALAN’A, ZİYARET,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı