Haber
30 Haziran 2018 - Cumartesi 07:34 Bu haber 1293 kez okundu
 
Sağlık Müdürlüğü’nün bir kısmı taşındı
- Haberi
Sağlık Müdürlüğü’nün  bir kısmı taşındı

Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ve Sağlık Hizmetleri Başkanlığı  bazı birimleri Fetullahcı Terör Örgütü (FETÖ) alınan dershaneye taşındı 
Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Yavuz Apartmanına 14 Bin TL ve Esas 67 Burada hizmet veren Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı da 25 bin TL kira veriyordu. Sağlık Müdürlüğü Amelebirliği Başkanlığının kiracısı olarak hizmet verecek. 

Haber: Muhammet KARAPINAR 

Yüksek kiraları ile gündeme gelen Zonguldak Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı kiracılıktan kurtuldu.  Sağlık Hizmetleri Başkanlığı ise  Amelebirliği Başkanlığına kira vermeye devam edecek.  Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı açılık Yunak sokak No 12’deki Yavuz Apartmanı’nda  Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı da Esas 67 Burada hizmet veriyordu. Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Yavuz Apartanına 14 Bin TL ve Esas 67 Burada hizmet veren Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı da 25 bin TL kira veriyordu. Kulislerden gelen bilgilere göre taşınmada gecikme olduğu ve taşıma işlemi için firmanın 50 binTL istediği  ve şirket  elemanlarına taşıttırıldığı ifeade ediliyor.  İl Sağlık Müdürü Amelebirliği Başkanlığından kiralanan Yayla Mahallesi  İhsah Soyak  no 6 binaya 25 bin TL kira veriyor. İl Sağlık Müdürlüğünün kiralık binada hizmet vermeye devam edeceği öğrenildi. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlık, Müdürlüğü’nün, , bir, kısmı, taşındı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı