Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 17:04 Bu haber 2309 kez okundu
 
Sakatlar Derneği Akdemir’i ziyaret etti
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin ve ekimi Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Sakatlar Derneği Akdemir’i ziyaret etti

Ziyaret sırasında, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e özellikle kaldırım ve engellilerin rahatça yürüyebileceği rampaların da yapılmasından dolayı teşekkür eden Hüseyin Şirin, Türkiye Sakatlar Derneği olarak birçok etkinlik gerçekleştirmek istediklerini ancak yer konusunda sıkıntılarının olduğunu söyledi.


Türkiye Sakatlar Derneği Şubesi olarak, Zonguldak’ta Engelli Yaşam Merkezi’ni hayata geçirmek istediklerini ve yer sorununu çözüme kavuşturamadıklarını kaydeden Şirin, biran önce yer sorununun çözülmesi gerektiğini hatırlattı.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise yaptığı konuşmada, Belediye olarak Zonguldak şehir merkezi ve mahallelerde birçok hizmet yaptıklarını ve yapılan hizmetlerde engellilere yönelik çalışmaların da olduğunu ifade ederek, her zaman Zonguldak halkına en iyi hizmeti sunabilmek için çaba gösterdiklerini söyledi.
Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, geçtiğimiz gün İngiltere’yi 2-1 yenerek Avrupa şampiyonu olan Ampute milli takımının başarısını da kutlayarak, Türkiye adına gurur verici bir başarı olduğunu ifade etti.

Çetin ÖZDEMİR
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sakatlar, Derneği, Akdemir’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı