“ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYORUZ” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
28 Ocak 2020 - Salı 18:00 Bu haber 1633 kez okundu
 
“ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYORUZ”
Zonguldaklı sporcular Afyonkarahisar'da yapılan Grekoremen Grup Müsabakaları’nda birincilik ve yedincilik elde ettiler. .
SPOR Haberi
“ŞAMPİYONLUK HEDEFLİYORUZ”

Gençlik Spor Bakanlığı ve Türkiye Güreş Federasyonu tarafından 24-26 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahirsar'da U-15 Küçükler ve Yıldızlar Grekoremen Grup Müsabakaları yapıldı. Zonguldak'tan ilimizi temsilen müsabakalara antrenörü Murat Çakır yönetiminde Mehmet Miraç Alaca ve Kemal Güneş katıldı.

Müsabakalarda oldukça iyi performanslar ortaya koyan sporculardan Mehmet Miraç Alaca 75 kg’de birinci, Kemal Güneş ise yedinci olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

 

Güreş antrenörü Mehmet Miraç Alaca, sporcularının başarıları ile ilgili olarak, “Sporuclarımızla birlikte Afyonkarahirsar'da Grup Müsabakaları’na katıldık. 75 Kg Mehmet Miraç Alaca 1. ve Kemal Güneş 7'inci olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Sporcularımı tebrik ediyorum. İnşallah daha çok çalışarak Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluk hedefliyoruz. Bizler güreş branşını en iyi yerlere getirmek için çalışmalara devam edeceğiz. Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ŞAMPİYONLUK, HEDEFLİYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı