Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 18:34 Bu haber 2865 kez okundu
 
ŞANAL SEÇİM STARTI VERDİ
CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, çalışmalara başlayarak seçim startı verdi. Şanal; “Bu şehir için bir mühendis gerekiyordu, bu bakışla en rentabıl hizmetleri hayata geçireceğiz.” dedi.
SİYASET Haberi
ŞANAL SEÇİM STARTI VERDİ

Başkan adayımız adaylar arasında ki tek mühendis ve tecrübeli adaydır diyen CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, “Akdemir çıtayı yukarı çekmiştir, şimdi üst yapı kısmında ki çalışmaları da hep birlikte yürüteceğiz. Temiz siyaset çizgisini ön plana çıkararak sürdürülmesini istiyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal, seçim çalışmalarına başladı.

İlk ziyaretini Zonguldak Gazeteciler Cemiyetine daha sonra Karaelmas Gazeteciler Derneği ve Zonguldak Valiliğine yaptı. CHP gurubu seçimlere hazır olduklarını ve Mart’ın sonunun bahar olduğu söylediler.

Belediye Başkan adayı Şenol Şanal ziyaretlerine CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP İl Başkanı Hakkı Güney ve parti yöneticilerini yanına alarak başladı. Zonguldak Gazeteciler Cemiyetinde açıklama yapan CHP İl Başkanı Hakkı Güney: "İlk ziyaretimizi basın emekçilerimizden başlamak istedik. Artık startımızı verdik, programlarımız hazır. Yarından itibaren bütün komiteler yerini alıyor. İyi ve çalışkan bir kadro ile yola çıkıyoruz. Güzel bir proje çıkardık, hayırlı olsun." dedi.

YAVUZYILMAZ; PROJELERLE HALKIMIZIN KARŞISINA ÇIKACAĞIZ

Şenol Şanal’a destek veren Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, "Seçim şimdi başlıyor. CHP artık üyeleri ve yöneticileriyle tam kadro sahada olacak. Çalışmalarını da yapacak. Başkan adayımız adaylar arasında ki tek mühendis ve tecrübeli adaydır. Akdemir çıtayı yukarı çekmiştir, şimdi üst yapı kısmında ki çalışmaları da hep birlikte yürüteceğiz. Temiz siyaset çizgisini ön plana çıkararak sürdürülmesini istiyoruz. Projelerle heyecanla halkımızın karşısına çıkacağız." dedi.

 ŞANAL; TEMİZ VE YAŞANILAN MUTLU BİR KENT

Hizmet için yola çıktıklarını söyleyen CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal: "İlk ziyaretimizi sizlere yaparak start vermiş olduk. İyi şeyler yapmak istiyoruz. Bizlere destek veriliyor ve bu da bizi mutlu ediyor. Bu şehir için bir mühendis gerekiyor, bu bakışla en rentabıl hizmetleri hayata geçireceğiz. Biz eserlere talibiz. İnsanların yüzünü güldüren projeleri hayata geçireceğiz. Herkesin görüşüne açığız, temiz ve yaşanılan mutlu bir kent yaratarak insanların hizmetine sunmak istiyoruz" dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞANAL, SEÇİM, STARTI, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı