0
Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 17:43 Bu haber 3146 kez okundu
 
SARAYSPOR YILDIZ AVINDA
Bugüne dek bir çok başarılı sporcunun yetişmesini sağlayan ve üst liglerde mücadele eden takımlara futbolcu kazandıran Sarayspor, yeni yıldızlarını keşfetmek için Fener Sahası’nda seçme yaptı.
SPOR Haberi
SARAYSPOR YILDIZ AVINDA

Başarılarıyla adından söz ettiren Sarayspor, yeni yıldızlarını keşfetmek için Fener Sahası’nda seçme yaptı. Yoğun katılımın sağlandığı seçmelerde, başarılı performans sergileyen sporcular Sarayspor’un alt yapısına kazandırıldı. 2004-2009 yaş grupları arasında yer alan sporcuların katıldığı seçmelerde Turan Altıntaş, Hakan Sağlam, Barkın Karabaş ve Basri Kocabaşoğlu futbolcuları gözlemledi. Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, amaçlarının oynamaya hazır olan oyuncuları tespit etmek olduğunu söyledi.

“GÖZLEMLERİMİZ DEVAM EDİYOR”

Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altındaş, amaçlarının hazır olan oyuncuları tespit etmek olduğunu söyleyerek, “Burada yetenekliden ziyade daha hazır oyuncuları tespit edebilmek. Bunlara futbol okulumuzda kulübümüzde eğitim devamlılığını sağlayarak çocuklara belirli bir seviyeye getirmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda 50 yakın çocuğumuz seçmelere geldi. Gözlemlerimiz devam ediyor. Aralarda tespit ettiğimiz oyuncularımız var. Bu oyuncularla kulübümüz bünyesinde çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

“GÖZE ÇARPAN OYUNCULAR VAR”

Seçmeler hakkında konuşan Altındaş, “Kendini kıyada köşe de kalmış kendini ifade edememiş oyuncular oluyor. Bunları su yüzüne çıkarmak istiyoruz. Bugünde göze çarpan istediğimiz yaş gruplarında göze çarpan oyuncular var. Oyuncuları tespit ettik. İnşallah o oyuncular içinde hayırlısı olur. Bizlerde onlarla beraber yolumuza devam ederiz. 50 yakın sporcu çocuğumuz vardı. Hava da güzeldi güzel bir seçme oldu.” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARAYSPOR, YILDIZ, AVINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı