Haber
08 Mayıs 2018 - Salı 12:39 Bu haber 1154 kez okundu
 
Şehit ailelerini ziyaret
Şehit ailelerini ziyaret
GÜNDEM Haberi
Şehit ailelerini ziyaret

Alaplı protokolü şehit ailelerini ziyarette bulundu. 
Kaymakamımız Saim Eskioğlu, Alaplı Belediye Başkanımız Nuri Tekin , Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin ve İlçe Jandarma Komutanı Üst Teğmen Fuat Gençer ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ettiler.
Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Başkan Tekin şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.
Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen Başkan Tekin, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.' dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, ailelerini, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı