Haber Detayı
24 Aralık 2017 - Pazar 14:41 Bu haber 833 kez okundu
 
“SERİ YAKALAMAMIZ GEREK”
SPOR Haberi
“SERİ YAKALAMAMIZ GEREK”

Zonguldak Kömürspor’un kaptanı Mert Caymaz, ilk yarıyı ve hedeflerini değerlendirdi. Caymaz, ilk yarıyı orta sıralarda bitirdiklerini söyleyerek, hedeflerinin ikinci yarıda seri yakalamak olduğunu söyledi.

Takım kaptanı Mert Caymaz, hedeflerinin Play-Off yönünde olduğunu söyleyerek,’’İkinci yarıya start verdik bugün. 1 ay bir süremiz var. Geçen sene 23 puanla birimiştik devreyi. Ben söylemiştim zaten. 25 puan üzeri çok iyi diye. Geçen yıl da 23 puanla bitirip 10 puan yapıp play off’u yakalamıştık. Hedefimiz iyi çalışıp ikinci yarı bir seri yakalamamız gerek. Play off’u yakalamak istiyorsak bunu yapmamız gerek. Elimizden gelen çalışmayı yapacağız. Bu şartlarda yakalayabilirsek bizim için büyük bir başarıdır. Devre arasını iyi değerlendireceğiz. “dedi.

Nazilli Belediyespor maçını kaybederek kötü bir şekilde ligi kapattıklarını ifade eden Caymaz, “Nazilli Belediyespor maçını kazanmamız gerekiyordu. Golümüzde verilmedi. Olmadı. Son dakika gol attık. Onun peşine bir pozisyonumuzda var. Çok değişik bir maç oldu. Bu da bir anıdır. Bundan ders almam lazım. İlk yarının geneline baktığımız zaman ne kötü ne iyi. Orta da ilk yarıyı bitirdiğimizi düşünüyorum. İkinci yarıyı iyi bir şekilde başlamamız gerek.’’şeklinde konuştu.

Zonguldak Kömürspor’un kaptanı Mert Caymaz, takımın başarısız olmasını isteyenlerden özür dilediğini söyleyerek, ‘’Nazilli Belediyespor maçından sonra çok şeyler konuşuldu. Bizde bende çok üzüldüğüm için bir açıklama yaptım. Açıklamam da bir eksik var. Bazı taraftarlar bunu üzerine alındı. Özür diledim ben başarılı olduğumu için ama. Benim özür dilediğim kısım, bizi her maçta destekleyen taraftarımız Çanakkale’ye gelen taraftarımız Cebecide ki taraftarımızdan ben özür dilemedim. Biz onlarla bazı şeyleri başardık. Ben orada bir eksiklik htim. Benim özür dilediğim kısım en ufak bir başarısızlıkta takıma yüklenen takımın başarısız olmasını isteyen kişilerden ben özür dilemiştim. Beni yeni gelen arkadaşlarımıza takım kaptanı olarak şunu söylerim. Biz play offa girelim biz play off’ta yüzde seksen 1-0 önde başlıyoruz. Taraftarımız olduğumuz için. Ama olur böyle şeyler.’’dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “SERİ, YAKALAMAMIZ, GEREK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı