Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 16:10 Bu haber 1091 kez okundu
 
‘Sesimiz Ankara’da daha gür çıkacak’
Zeki Tosun tüm muhtarları 20 Ocak’taki kongreye davet etti
GÜNDEM Haberi
‘Sesimiz Ankara’da daha gür çıkacak’

*** Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ile ilçe Muhtarlar dernekleri başkanları ile birlikte AK Parti il başkanı Zeki Tosun’u ziyaret etti

*** Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı 20 Ocak’taki il kongresine tüm muhtarları davet eden Zeki Tosun, “Bütün muhtarlarımızı, Başbakanımızın katılacağı il kongremize davet ediyoruz.  Orada ne kadar güçlü olursak, birlik ve beraberlik içerisinde olursak, bu birlik beraberliğimiz Başbakanımız tarafından Cumhurbaşkanımıza gittiği zaman da Zonguldak’ımızın, muhtarlarımız başta olmak üzere hepimizin gücü daha fazla artar”

 

HABER:Çetin ÖZDEMİR

Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ile ilçe Muhtarlar dernekleri başkanları ile birlikte AK Parti il başkanı Zeki Tosun’u ziyaret etti.

Beraberinde, Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen, Gökçebey Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Çakıroğlu, Devrek Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli, Ereğli Muhtarlar Derneği başkan Yardımcısı Nurettin Yaman, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkan vekili Şakir Başoğlu ile birlikte AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’u parti binasında ziyaret eden Şerafettin Nas, 20 Ocak tarihinde yapılacak AK Parti il kongresine katılacak olan Başbakan Binali Yıldırım’ın gelişi ile birlikte muhtarların da hazırlık yaptıklarını söyledi.

Ziyarette konuşan Nas, “AK Parti il Başkanımız Sayın Zeki Tosun’u ilçe Muhtarlar Derneğimizin Başkanlarıyla birlikte ziyaret ettik. Biliyorsunuz Başbakanımız Zonguldak’a gelecek onun için de biz de muhtarlar olarak bir çalışma yapmak istedik, o konuda başkanımıza bilgi vermek istedik” dedi.

TOSUN: BAŞBAKANIMIZI, ZONGULDAK’A YARAŞIR BİR ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ

AK Parti il Başkanı Zeki Tosun ise muhtarların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, 20Ocak’taki il kongresine tüm muhtarları davet ederek birlik ve beraberlik içerisinde Zonguldak’ın sesinin Ankara’da daha gür çıkması gerektiğini söyledi.

Başbakan Binali Yıldırım’ı 20 Ocak’ta Zonguldak’a yakışır bir şekilde karşılayacaklarını ifade eden AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, 

“Muhtarlarımız hepsi de bölgeleri için canla başla çalışıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bize verdiği talimatlar doğrultusunda biz de muhtarlarımızla beraber biz de bu çalışmalara katılıyoruz. Muhtarların bölgelerinde yaptığı çalışmalar çok önemli bunları biz çok iyi biliyoruz. Cumhurbaşkanımız da bildiği için onlara verdiği değeri her geçen gün artarak devam ediyor. Ben tabi muhtarlarımızın bugün bizlerle beraber olması ve yoğun programlarından dolayı bize de vakit ayırdıkları için teşekkür ediyorum.  Biz de kıymetli muhtarlarımızla beraber Zonguldak ve bölge konularında belli istişareler yaptık. Hepimizin de bildiği gibi 20 Ocak 2018 Saat 13.00’de Sayın Başbakanımız il kongremize katılacak. Onunla ilgili de kendileriyle görüş alış verişinde bulunduk.  Biz buradan bütün muhtarlarımızı, Başbakanımızın katılacağı il kongremize davet ediyoruz.  Orada ne kadar güçlü olursak, birlik ve beraberlik içerisinde olursak, bu birlik beraberliğimiz Başbakanımız tarafından Cumhurbaşkanımıza gittiği zaman da Zonguldak’ımızın, muhtarlarımız başta olmak üzere hepimizin gücü daha fazla artar. İnşallah 20 Ocak’ta Zonguldak’ta Başbakanımızı, Zonguldak’a yaraşır bir şekilde karşılayacağız ve Ankara’daki sesimiz Zonguldak’tan daha hızlı, daha gür bir şekilde bundan sonra çıkacaktır” diye konuştu.

“HÜKÜMETİMİZİN ZONGULDAK’A YAPTIĞI ÇOK GÜZEL İŞLER VAR”

Hükümetin Zonguldak’a önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini belirten Zeki Tosun, “Hükümetimizin Zonguldak’a yaptığı çok güzel işler var. Çok büyük yatırımlar var, her geçen gün bu yatırımlar artıyor. Bunlardan kıymetli muhtarlarımızın da emekleri var, her biri kendi bölgesine zaten bu projeleri takip ediyorlar. Biz de Sayın Valimizle beraber olacağız Mobilya OSB bölgesi ile ilgili ve İhtisas OSB ile ilgili bir çalışma yaptık geçen haftalarda Sayın Valimizin başkanlığında tekrar görüşeceğiz, Tarım OSB ile ilgili muhtarlarımızın destekleri var. Biz Zonguldak’ta hep beraber bir şeyler olması konusunda hep beraber çalışıyoruz. Ben tekrar 20 Ocak’ta tüm muhtarlarımızı kongremize davet ediyorum, Zonguldak’ın sesini inşallah Ankara’ya daha gür bir şekilde duyuracağız” şeklinde söyledi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Sesimiz, Ankara’da, daha, gür, çıkacak’,
Yorumlar
Haber Yazılımı