google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
09 Temmuz 2018 - Pazartesi 18:36 Bu haber 8106 kez okundu
 
Sevenleri yalnız bırakmadı
Zonguldak’ın sevilen ismi Metin Koçaklı son yolculuğuna uğurlandı
YAŞAM Haberi
Sevenleri yalnız bırakmadı

* Zonguldak’ın kültür ve siyasetiyle özdeşleşen Deniz Kulübü’nün yıllardır işletmeciliğini yapan, şehrimizin sevilen ismi Metin Koçaklı son yolculuğuna sevenlerinin gözyaşları arasında uğurlandı.
* Kanser teşhisi ile Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında bulunan Metin Koçaklı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
* Siyaset ve iş dünyasının sevilen ismi Metin Koçaklı’nın cenazesi BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nden alınarak Acılık Hz. Ali Camiisi’ne getirildi. Burada kılınan ikindi namazının ardından Belediye Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.


Zonguldak’ın kültür ve siyasetiyle özdeşleşen Deniz Kulübü’nün yıllardır işletmeciliğini yapan, şehrimizin sevilen ismi Metin Koçaklı son yolculuğuna sevenlerinin gözyaşları arasında uğurlandı.
Kanser teşhisi ile Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında bulunan Metin Koçaklı yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Siyaset ve iş dünyasının sevilen ismi Metin Koçaklı’nın cenazesi BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nden alınarak Acılık Hz. Ali Camiisi’ne getirildi. Burada kılınan ikindi namazının ardından Belediye Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.


SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Cenazeye; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci, GMİS Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, GMİS Mali Sekreteri Adnan Tıska, Zonguldak eski Belediye Başkanları İsmail Eşref, Secaattin Gonca, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri, Bakkallar ve Tekel Bayileri Kantinciler Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, GMİS eski Genel Başkanı Ramis Muslu, Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek, Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Zonguldakspor Teknik Direktörü Cahit Terzi,  Çaycuma ve çevre Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Zonguldaklılar Derneği Başkanı Hasan Yaman, CHP İl Başkan vekili Hakkı Güney, CHP eski il başkanları Halil Furat, Ahmet Altun, CHP Kozlu ilçe Başkanı Cengiz Bank, Level Hastanesi Dr. Okan Biçki, Diş hekimi Zeki Günalp, Zonguldak Belediye Meclis üyeleri Süleyman Özdoğan, Gökhan Demir’in yanı sıra çok sayıda siyasetçi, esnaf ve sivil Toplum örgüt temsilcileri ile sevenleri katıldı.
İnanış Gazetesi olarak değerli büyüğümüz, sevilen insan Metin Koçaklı’ya Allah’tan rahmet acılı ailesine, dost ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.
HABER: Çetin ÖZDEMİR 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevenleri, yalnız, bırakmadı,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı