Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 16:53 Bu haber 3823 kez okundu
 
SİNAN TOPRAK DOSYASINI TESLİM ETTİ
Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak Şube Başkanı Sinan Toprak AK Parti’den Zonguldak Belediye Başkanı aday adaylığı için başvuru dosyasını AK Parti il Başkanı Zeki Tosun’a teslim etti. AK Parti il Başkanlığı’na kalabalık bir grupla gelen Sinan Toprak, aday adaylığı başvuru dosyasının yanı sıra, Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği’nin Zonguldak’taki faaliyetleri ile ilgili ayrıntılı bir dosya daha verdi.
- Haberi
SİNAN TOPRAK DOSYASINI TESLİM ETTİ

“BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Başkanı Sinan Toprak’a çıkmış olduğu bu yolda başarılar temennisinde bulunan AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, “31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için Zonguldak Belediye Başkanlığına aday adaylığına başvuran Sinan Toprak kardeşimize hayırlı olsun diyorum. Kendisinin işlemlerini tamamladık, onayını da verdik çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

“ZONGULDAK’IMIZA, VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği Başkanı Sinan Toprak da yaptığı konuşmada, “Bu çıktığımız bu yolda, aday adaylık başvuru dosyamızı Sayın başkanımız Zeki Tosun’a teslim ediyorum. Bunun yanında Dernek olarak yapmış olduğumuz çalışmalar vardı. Bunları da biz Başkanımıza teslim ederek, dosyamızı veriyoruz. Bu süreçte de Zonguldak’ımıza, vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun deyip aday adaylığı sürecini başlatacağım. Bu aday adaylığı süreci zarfında Sayın İl Başkanım ve ilçe Başkanım, ayrıca il yöneticilerimin bize verdikleri direktif doğrultusunda da hareketlerimizi buna göre yürüteceğiz. Yan il başkanımızla koordine halinde olacağız” diye ifade etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİNAN, TOPRAK, DOSYASINI, TESLİM, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı