"SİYASİ NEZAKETSİZLİKTİR" google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
19 Ekim 2020 - Pazartesi 15:04 Bu haber 2090 kez okundu
 
"SİYASİ NEZAKETSİZLİKTİR"
SİYASET Haberi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe ziyaretinde yaşanan olaya ilişkin değerlendirmede bulundu.
 DEVA Partisi gün içinde randevulu şekilde Ak Parti Merkez İlçeyi ziyaret etmiş ancak Mükerrem Ayçiçek toplantıya gelmemişti. DEVA Partisi  Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt ve yönetimi ise toplantıyı terk etmişti.

Konuya ilişkin  DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanımız Orhan Bozkurt’un gündeme dair  basın açıklaması şu şekilde; “ DEVA Partisi şehrimizin ve ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüdür. Bizler bu şehrin birlik ve beraberliği, sorunların çözümü ve istişaresi için toplumun her kesimiyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ve siyasi partileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyarız. Bugün de siyasi parti ziyaretlerimiz kapsamında AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’ten randevumuzu aldık ve ziyaretimizi gerçekleştirmiştik. Ülkemizin ayrıştırıldığı, kutuplaştırıldığı bir dönemde; yapıcı olmak, nezaket sahibi olmak, birlik ve beraberlikten yana bir tavır sahibi olmak bizlerin en büyük amacıdır. Özellikle Merkez İlçe teşkilatı olarak bu yönde bir refleks gerçekleştirmeye gayret etmekteyiz. Tüm bu iyi niyetli çabalarımıza rağmen zaman zaman belli alanlarda baskılara maruz kaldığımız gibi, bu tür siyasi nezaketsizliklere de tanık olmaktayız. Türk örf, adet ve geleneklerine göre bizler için misafir her daim baş tacıdır. Bizler misafirlerimiz bu anlayışla ağırlamaktayız. Tüm bu yaşananların akabinde yaşananları siyasi nezaketsizlik olarak değerlendiriyoruz. Talep etmeleri halinde kendilerini parti binamızda ağırlayabilir, misafirperverliğimizi göstermek isteriz.”

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: "SİYASİ, NEZAKETSİZLİKTİR",
Yorumlar
Haber Yazılımı