0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DENETLENDİ
TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI DENETLENDİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Uçar’dan, SGK ve GMİS’e ziyaret
Uçar’dan, SGK ve GMİS’e ziyaret
Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 07:45 Bu haber 950 kez okundu
 
Şoförlerden Ayan’a tam destek
SİYASET Haberi
Şoförlerden Ayan’a tam destek

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Milletvekili erken genel seçimlerine sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Milletvekili adayı Hamdi Uçar seçim çalışmalarını ilçelerde ve kent merkezinde yoğunlaştırdı.
İlçelerde yaptığı seçim çalışmalarında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Hamdi Ayan önceki akşam da Kapuz, Tepebaşı ve İnağzı güzergahına çalışan dolmuş şoförleri ile iftar programında bir araya geldi.
Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programında, dolmuş şoförleri milletvekili adayı Hamdi Ayan’a tem destek verdiklerini belirterek, “Seni milletvekili yapacağız” diyerek söz verdiler. 
Çok sayıda dolmuş şoförleri ile bir araya gelen MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Ayan, Zonguldak'ın kurtuluş reçetesinin MHP olduğuna dikkat çekerek, şoförlerin kendisine söylediği; "Seni milletvekili yapacağız ve Ankara'ya göndereceğiz"  sözlerine karşılık oldukça mutlu olduğunu ifade ederek, “Zonguldak’ın meselesi benim meselem” diyerek milletvekili seçilmesi halinde şehrin sorunlarını çözme noktasında var gücüyle çalışacağını söyledi.
Milletvekili adayı Hamdi Ayan dolmuş şoförlerinin kendisine gösterdiği ve alaka ile dolmuş şoförlerine teşekkür ederek, Ankara'da Zonguldak'ı en iyi şekilde temsil edeceklerini ve hizmet anlamında Zonguldak için canla ve başla çalışacağını ifade etti. 
Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şoförlerden, Ayan’a, tam, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı