Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 17:07 Bu haber 2165 kez okundu
 
‘Şölen havasında geçecek’
Bacıoğlu Kongre süreçlerini değerlendirdi
GÜNDEM Haberi
‘Şölen havasında geçecek’

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, 28 Ekim tarihi itibariyle start verilecek şube kongreleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Kongrelerin şölen havasında geçeceğini belirten Bacıoğlu, yeni yönetimlerde görev alacak tüm üyelerine de şimdiden başarılar diledi.

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika şube kongre sürecinin 28 Ekim’de başlayıp, 2 Aralık tarihinde tamamlanacağını ifade eden Kadir Bacıoğlu, kongrelerin şölen havasında tamamlanacağını söyledi.

“KONGRELERİMİZ DEMOKRASİ VE ŞÖLEN HAVASINDA GEÇECEK”

Kongre süreci ile ilgili bilgi veren Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, “Türkiye Kamu-Sen’e bağlı şubelerimizin kongre süreci başlamış durumdadır. Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nden aldığımız talimatla Zonguldak şubelerimizin kongre sürecini başlatmış bulunuyoruz. 28 Ekim 2017 tarihi itibariyle Türk Enerji-Sen’le başlayacak olan Zonguldak şubelerimizin kongrelerinin bir demokrasi şöleni şeklinde geçeceğini ümit ediyorum. Kongrelerimizde, şubelerimizde tüm üyelerimizin yetkili organlarında görev almak üzere müracaatlarını bekliyoruz. Türk Eğitim-Sen Zonguldak şubemiz delege seçimlerini tamamlamış ve kongreye hızlı bir şekilde gitmektedir. Ümit ediyoruz, yeni süreçte görev alacak arkadaşlar Türkiye Kamu-Sen’e bağlı şubelerimizde başarı ile sendikamızı temsil edeceklerdir. Ben bu güne kadar Zonguldak şubelerimizde görev almış arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Yeni yönetimlerde görev alacak tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Kongrelerimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başta Zonguldak halkı, kamu çalışanları ve tüm memurlar adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

GENEL MERKEZ KONGRESİ ŞUBAT VE MART AYLARINDA

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların kongre süreçlerinin bitim tarihi konusunda da konuşan Bacıoğlu, “İlk kongremiz Zonguldak itibariyle 28 Ekim’de başlayacak, son kongremiz de 2 Aralık itibariyle yapılarak, kongre sürecini tamamlamış bulunacağız. Daha sonra 2018 Şubat ayı itibariyle Genel merkezlerimizin kongresi başlayacak. En son da Mart veya Nisan ayı itibariyle de Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi’nin kongresi ile tamamlayacağımız kongre sürecimiz şölen havasında geçecek ve tüm görev alacak arkadaşlara da şimdiden başarılar diliyoruz” diye konuştu.

HABER:Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Şölen, havasında, geçecek’,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı