Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 16:10 Bu haber 1909 kez okundu
 
‘SORUNLARA HAKİMİM, BİZE GÜVENİN’
CHP adayı Şenol Şanal taksicilerden destek istedi.
SPOR Haberi
‘SORUNLARA HAKİMİM, BİZE GÜVENİN’

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal, seçim çalışmaları kapsamında destek ziyaretlerine devam ediyor.

Kamu kurum ve kuruluşlar, STK’lar, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden CHP Belediye Başkan adayı Şenol Şanal taksici esnafları da ziyaret ederek sorularını dinliyor.

CHP Belediye Başkan adayı Şenol Şanal Zonguldak kent merkezinde bulunan ve özellikle miting yapılacağı sırada iş yapamaz duruma gelen Doğan Taksi Durağı esnaflarıyla sohbet edip, sorunlarını dinleyin, çözüm konusunda destek olacaklarını ifade ediyor.

CHP adayı Şanal, beraberinde CHP’li Belediye meclis adaylarıyla birlikte Doğan Taksi Durağına giderek taksici esnaflarla fikir alış verişinde bulundu.

Taksici esnafların özellikle yolların bozuk olmasından şikayet ettiği ziyaret sırasında, CHP adayı Şanal, 31 Mark akşamı seçimi kazanmaları halinde Zonguldak Belediyesi’ne ait bir asfalt tesisi kurarak, burada hem kent merkezi ve 19 mahallenin yollarının yapılacağını, hem de 50-60 kişiye de istihdam sağlanacağını söyledi.

Yol sorununu asfalt tesisi kurarak çözeceklerini belirten Şanal, halkın şikayet ettiği diğer bir konu olan su fiyatlarında da indirime gideceklerini belirterek şu ifadelere yer verdi.   

“ASFALTLANMADIK YOLUNUZ KALMAYACAK”

“Diğer aday arkadaşlarım da bizim kardeşimiz bu şehrin insanları. Yerelde siyaseti bir kenara bırakmak lazım, hizmet odaklı olması lazım. Şimdi Selim benim kardeşim, şimdi konuşuyor ağzını açıyor ‘yol’ diyor. Bakın ben çok ciddi bir şey söylüyorum. Yollarla ilgili her şeyin mükemmel olduğunu söylemiyorum, var. Gerekçesini de anlatmaya çalıştım. Şimdi ‘tamam’ deyince, tamamdır artık yani oradan yine devam etmenin bir anlamı yok. Olursa bu kötü niyet olur. Şimdi yolla ilgili sıkıntıların nereden kaynaklandığını, hangi sebeplerle bu sorunları yaşadığımızı koyduk. Ben de şikayetçiyim, ben de esnafım. Siz şimdi şoför esnafısınız, ben de esnafım o yollardan benim arabam da gidiyor. Yani, ‘yolda sorun yok arkadaşım niye söylüyorsunuz’ diye bir şey demiyorum. Biliyorum, görüyorum. Gerekçesini anlattım. Çözümünü de söyledim. Selim kardeşim yolları konuşuyor, çözümü ile ilgili bir şey duydunuz mu” diyen Şanal, “Bana güvenin bütün sıkıntıları beraber aşalım. Evet, alt yapı sorunlarımız vardı ama aşıldı. 4 yıl önce doğalgaz yoktu. Şimdi sorunlar aşıldı. Doğalgaz işleri İstanbul, Ankara'da 10 yıl sürdü. Bakın diğer adaylar asfalt tesisini ağzına bile almıyor. Biz Asfalt tesisi ile belki yollarınıza gül dökemeyiz ama asfaltlanmadık yolunuz kalmayacak. Durak sorununuz olduğunu biliyorum. Sorunlara hakimim bize güvenin” diye konuştu.

Doğan Taksi Durağında faaliyet gösteren taksiciler mitingi yapılacağı zaman hiç iş yapmadıklarını belirterek Zonguldak’a bir miting alanı yapılması talebinde bulundular.
   

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘SORUNLARA, HAKİMİM,, BİZE, GÜVENİN’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı