SOSYAL YAŞAM ALANI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
08 Ağustos 2020 - Cumartesi 12:18 Bu haber 1073 kez okundu
 
SOSYAL YAŞAM ALANI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI
SPOR Haberi
SOSYAL YAŞAM ALANI İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI

Zonguldak Perşembe Belediyesi Halı Saha Tesisleri'nin karşısındaki arazide kurulacak olan sosyal yaşam alanı sporseverleri de yakından ilgileniyor.

Zonguldak'ın sporcu şehri olmasından dolayı spora her geçen gün yatırım artıyor. Geçen hafta başlayan çalışmalar kapsamında çevre duvarlarının inşası devam eden alana , basketbol sahası,voleybol sahası gibi spor alanları yapılacak.

Perşembe Belediyesi tarafından yeniden düzenlenerek 2019 Aralık ayında hizmete açılan Köksal Toptan Bulvarı üzerindeki bin 200 metrekare arazide kurulacak olan yaşam alanı, her yaştan insana sosyal ve sportif etkinlik imkanı sağlayarak boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmesine katkıda bulunacak.

Geçen hafta başlayan çalışmalar kapsamında çevre duvarlarının inşası devam eden alana , basketbol sahası,voleybol sahası, çocuk parkları , piknik alanları inşa edilip spor alet ve ekipmanları, oturma grupları ve kamelyalar yerleştirilerek ücretsiz internet hizmeti de verilecek. Yeşil alan ve çevre düzenlemesinin ardından da mobese kamera sistemi kurularak alanın çevresi ışıklandırılacak.

Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, “2014 yılında beldemizde “Değişim” sloganı ile yola çıktığımız hizmet yarışında, daha yaşanabilir bir belde oluşturmak için aralıksız çalışarak seçimden önce yapmayı planladığımız ve halkımıza söz verdiğimiz projelerden birini daha çok yakında hayata geçireceğiz. Beldemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: SOSYAL, YAŞAM, ALANI, İÇİN, ÇALIŞMALARA, BAŞLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı