301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 10:09 Bu haber 826 kez okundu
 
Sözer ve ekibi seçim çalışmalarını sürdürüyor
SİYASET Haberi
Sözer ve ekibi seçim  çalışmalarını sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimi MHP’nin Zonguldak’tan Milletvekili çıkarması ve seçimlerde en yüksek oyu alabilmesi için gece gündüz demeden aralıksız çalışmalarını yürütüyor. ilçe merkezinin yanı sıra gitmedik köy bırakmıyor. 
MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimi 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında köylerde yaptığı ziyaretlerde yoğun ilgi görüyor.
Gittiği her yerde 7’den 77’ye halkın yoğun ilgisi ile karşılanan Sözer ve yönetimi cumhur ittifakı ve milletvekilliği için destek isterken, MHP’nin neden Zonguldak’tan vekil çıkarması gerektiğini ve Zonguldak için yapacakları çalışmaları anlatıyor. 
Zonguldak ve Ülke için kaybedecek zamanlarının olmadığını anlatan MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “ Zonguldak ve ülkemiz için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı tek tek anlatıyoruz. Kaybedecek zamanımız yok. Bizimle Yürü Zonguldak, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde inşallah Ankara’ya Milletvekili adayımız Hamdi Ayan’ı göndereceğiz” dedi.
Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sözer, ve, ekibi, seçim, , çalışmalarını, sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı