google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 13:39 Bu haber 1238 kez okundu
 
SP’DEN ZGC’YE ZİYARET..
Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sadık Kar, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
SP’DEN ZGC’YE ZİYARET..

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar ve yönetim kurulu üyeleri, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kapsamında Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni (ZGC) ziyarette bulundular.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Gazeteciler günü nedeniyle bugün Saadet Partisi İl Başkanım Sadık Kar ve yönetim kurulu üyeleri cemiyetimizi ziyaret ettiler.Saadet Partisi’ne çalışmalarında da başarılar diliyorum.”dedi.

SP İl Başkanı Sadık Kar ise ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak şu ifadelere yer verdi: “Gazeteciler kalemin kırılması tehdidi ile karşı karşıya kalıyorlar. Bu ortamda yapılan gazetecilik gerçekten zor bir gazetecilik. İnşallah bu günlerin yüzü suyu hürmetine bütün arkadaşlar bütün siyasiler gazetecilerin haber yapma özgürlüklerini biraz daha rahat ortamlarda daha rahat haber yapmanın rahatlığı içerisinde çalışmaya gayret ederler. Biz Zonguldak'ta ve Türkiye'de gazetecilerin çalışan gazeteci ücretleri yaşamış oldukların sıkıntılarını görüyoruz. Haberlerinden dolayı içeriye atılan veya tehdit edilen gazetecilerin olduğu bir dönemde yaşıyoruz.  Bu dönemde söz söylemek biraz zor. önce Allah kolaylık versin diyoruz.”

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP’DEN, ZGC’YE, ZİYARET..,
Yorumlar
Haber Yazılımı