‘TAKVİM PROJESİ’ YENİDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
25 Kasım 2020 - Çarşamba 17:09 Bu haber 938 kez okundu
 
‘TAKVİM PROJESİ’ YENİDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR
Önceki sezonlarda Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner önceliğinde A takıma gelir elde edilmesi amacıyla yapılan takvim projesi, bu sezon ise altyapıda mücadele eden çocuklar için başlatılacak.
SPOR Haberi
‘TAKVİM PROJESİ’ YENİDEN HAYATA GEÇİRİLİYOR

Zonguldak Kömürspor Altyapı Antrenörü Muhammet Şaffak, Dilaver’de yer alan tesislerin eksiklerini gidermek amacıyla takvim projesi başlatacaklarını açıkladı. Şaffak, takvimden elde edilen gelirle sporculara profesyonel bir tesis sunacaklarını ifade etti.

Şaffak’ın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde: “Bu sene takvim projemizi altyapımız için yapıyoruz. Bütün şehirden destek bekliyoruz. Bu projenin amacı Dilaver Mahallesi’ndeki altyapı tesislerimizin bütün eksiklerini gidermek ve sporcularımızın tam bir profesyonel bir tesiste antrenman yapmalarını sağlamak istiyoruz. Tesisimizde bütün eksiklikleri giderip şehrimize ve takımımıza yakışır bir altyapı oluşturmak adına büyük bir yol almış olacağız. Bu anlamlı projeye her kesimin destek olacağını düşünüyorum. Çünkü biz bu tesiste takım ve sporcu ayırt etmeden her sporcunun faydalanmasını sağlayacağız. Hedeflerimize de emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Başka Zonguldakspor yok. Her şey çocuklarımız için.”

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘TAKVİM, PROJESİ’, YENİDEN, HAYATA, GEÇİRİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı