google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
23 Temmuz 2020 - Perşembe 14:53 Bu haber 2130 kez okundu
 
TAŞÇI İLE İLGİLİ BOMBA İDDİA! ZONGULDAKSPOR GERİ Mİ DÖNÜYOR?
SPOR Haberi
TAŞÇI İLE İLGİLİ BOMBA İDDİA! ZONGULDAKSPOR GERİ Mİ DÖNÜYOR?

TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un borçları son günlerde gündeme sıkça gelmeye başladı. Milyonlarla ifade edilen borcun üzerine bir de transfer yasağının kapıda olduğu iddia edildi. Öte yandan, Zonguldak Kömürspor’a talip olan ancak vermeyi planladığı paranın çok üzerinde bir miktar istenilince takımı alamayan Taşçı ile ilgili ilginç bir iddia daha gündeme geldi.

Taşçı, Zonguldak Kömürspor Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir’in yaptığı açıklamanın ardından sosyal medya hesabından duyuru şeklinde bir paylaşım yaptı. Taşçı, Kömürspor’u alamaması halinde farklı planlarının da olduğunu ifade etti.

Süleyman Taşçı’nın “Demir Madencilik Dilaverspor-Zonguldakspor” isim değişikliği ile Fenerspor ismini alan gerçek Zonguldakspor’un çekiç-tokmak olan orijinal logonun patentini satın aldığı iddia edildi. Öte yandan, geçtiğimiz hafta Süleyman Taşçı ile İsmail Recai Şanlı bir görüşme gerçekleştirmişlerdi. Şanlı ile Taşçı’nın birlikte hareket ettikleri düşünülüyor.

ZONGULDAKSPOR GERİ Mİ DÖNÜYOR?

1966 tarihinde kurulan ve İşçi Milli takımı olarak kabul edilen Zonguldakspor’un logo patentini satın aldığı iddia edilen Süleyman Taşçı’nın B planı olan Zonguldak’tan bir takım almak, bu takımın ismini de Zonguldakspor olarak değiştirip, bu takımı Süper Lig’e kadar çıkarmayı planladığı iddia ediliyor.

Haber : Fadime YILMAZ ELMA 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TAŞÇI, İLE, İLGİLİ, BOMBA, İDDİA!, ZONGULDAKSPOR, GERİ, Mİ, DÖNÜYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı