Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 17:10 Bu haber 2129 kez okundu
 
Tebrik ve ATEX Bilgilendirme Ziyaretleri
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şube Yönetim Kurulu ile Zonguldak İl Temsilciliği heyetlerince, sırasıyla Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya ve Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ş. Hakan Kutoğlu ziyaret edildi.
YAŞAM Haberi
Tebrik ve ATEX Bilgilendirme Ziyaretleri

Gerçekleştirilen ziyaretlere, EMO Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sözen ve Şube Yönetim Kurulu Saymanı Çiğdem Gündoğan Türker ile EMO Zonguldak İl Temsilcisi Bülent Özgümüş,  İl Temsilci Yardımcıları Hakan Kaya ve Nuri Özel katıldı.
Ziyaretlerde 7-8 Aralık 2017 tarihlerinde Bülent Ecevit Üniversitesi'nde yapılacak 4. ATEX (Patlayıcı Ortamlarda Güvenlik) Sempozyumu'nun destekleyen kuruluşları olan Bülent Ecevit Üniversitesi, Türkiye Taşkömürü Kurumu ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ile sempozyum sürecine ilişkin karşılıklı bilgilendirme ile görüş alışverişi gerçekleştirildi. Bu arada, kısa bir süre önce TTK yönetimine atanan Genel Müdür Kazım Eroğlu ile Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz'a yeni görevlerinde başarı dilekleri iletildi.
Sempozyum kapsamında bildiri oturumlarının yanı sıra Polonya Devlet Madencilik Kurumu ile İngiltere Sira Certification kuruluşlarından davetli konuşmacıların geniş kapsamlı sunumları planlandı. Ayrıca, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Onaylanmış Sertifika Kuruluşu (İEP), teçhizat üreticisi firma (Protaş)  ve EMO temsilcilerinin katılımıyla "ATEX Yönetmelikleri kapsamında denetim”  konulu bir panel gerçekleştirilecek. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tebrik, ve, ATEX, Bilgilendirme, Ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı