“TEFECİLERİN ADRESLERİ, İSİMLERİ BELLİ ÜZERİNE GİDİN”
Haber
01 Ağustos 2021 - Pazar 16:52 Bu haber 2996 kez okundu
 
“TEFECİLERİN ADRESLERİ, İSİMLERİ BELLİ ÜZERİNE GİDİN”
SİYASET Haberi
“TEFECİLERİN ADRESLERİ, İSİMLERİ BELLİ ÜZERİNE GİDİN”

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Dedeman Otel Karaelmas Salonu’nda yapıldı.

 Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Zonguldak İl Sorumlusu Eyüp Yıldırım ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katılım sağladı.

Açılış konuşmasını yapan Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, “ Şuanda içinde bulunduğumuz Zonguldak ili içinde Nizam Caddesi, Doktorlar Sokağı ve AKM bayırının halini görüyorsunuz. Zonguldak’ın durumu ortada Zonguldak Belediye Başkanı tatildeymiş, Binlerce esnafın ve konutun bulunduğu bir alanda çamur,  çukur var. Esnaf arabasını sokamıyor. Ama Zonguldak Belediyesi burayı yapamıyor. Karayollarının çalışma durumuna bakıyor musunuz? Zonguldak- Devrek yolu 40 yıldır tamirde. Bu sorunları ne zaman çözeceksiniz. Zonguldak’ta Milletvekilleri ne işe yarıyor. Tefeciler esnafların üzerine çöküyor. Bu vilayette tefeciler yüzünden esnaflar intihar ediyor. Bu vilayette öğrenciler hap, gençler esrar kullanıyor. Yeni emniyet müdürümüzü ziyaret edeceğiz ve bu konuları ileteceğiz. Biz Saadet Partililer olarak bu durumdan çok rahatsızız. Emniyetin içinde işbirliği yapanlar var deniliyor. Tefecilerin adresleri belli isimleri belli üzerine gidin. Yeni gelen İl Emniyet Müdürümüze başarılar diliyoruz ve Zonguldak’ta çok iş olduğunu belirtmek istiyoruz.

“TÜRKİYE’DE GENÇLER İŞSİZ”

Saadet Partisi’nin  adil, yaşanabilir bir Türkiye kurmak için biz her türlü göreve hazır olduğunu belirten Erol, “Fakirlik sınırı 9 bin 200 lira. Sizin asgari ücretle verdiğiniz para açlık sınırının altında. Hükümet bir bütçe yapıyor. Ama yüzde 40-50 bandında yükselme yapıyor. 400 milyar TL açık oluyor. Bunu ise vergi ve zamla kapatıyor. Yapılandırma Kanunu çıkarttılar. Ama kimse ödeyemiyor. Çünkü çarklar dönmüyor.  Türkiye’de gençler işsiz. Türkiye’nin her yerine üniversiteler açtınız. Oradaki öğrenciler bir profesör görmeden mezun oluyor.  Bir sürü havaalanı var ama uçak inmiyor. Çırak, kalfa yetiştirecek kalkınmayı sağlayacak yapısal şeyler yapılmalı. Ama onların işi yap-işlet ve devret. İşleri hava atmak ve algı yönetimi. Yerli otomobil denildi. Hani nerde? Bu ülke her yıl 1 milyon gence iş bulmak zorunda. Adalette sıkıntı var. Emniyet bürokrasi, finansal sistemde sıkıntı var. Şuanda vatandaşın ve esnafın findex notu sıkıntılı.  Saadet Partisi adil, yaşanabilir bir Türkiye kurmak için biz her türlü göreve hazırız. Seçmen AK Parti’yi terk etmek üzere ve oy verecek bir yer arıyor. Ben Zonguldaklı vatandaşlarımıza seslenemiyorum; Biz Türkiye’nin tüm sorunlarını çözmek üzere projemiz ve programlarımız hazır. Sizin yapacağınız çok güçlü bir şekilde Saadet Partisi’ni meclise sokmanız.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “TEFECİLERİN, ADRESLERİ,, İSİMLERİ, BELLİ, ÜZERİNE, GİDİN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı