0
Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 15:46 Bu haber 1585 kez okundu
 
Tekin: Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor
GÜNDEM Haberi
Tekin: Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Belediyemiz tarafından ilçenin birçok noktasında devam eden Çevre düzenleme, Park - Bahçe ve Sosyal Alan çalışmalarının yerinde inceleyerek vatandaşların dilek ve önerilerini dinledi. Belediye  tarafından ilçenin birçok noktasında devam eden Çevre düzenleme, Park - Bahçe ve Sosyal Alan çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nuri Tekin, çalışmalar hakkında detaylı bilgi alarak mahalle sakinleri ile de sohbet etme imkânı buldu.

690 EVLER’DE KALDIRIM VE AYDINLATMA ÇALIŞMASI

690 Evler’de başlatılan kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı  Nuri Tekin, 690 Evler Çelik Market mevkiden Dört yol ayrımı olarak bilinen alanı kapsayacak olan kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının söz konusu bölgeye ayrı bir güzellik katacağını ifade etti.

B ÖZER YAZICI VAMİ VE MERKEZ KUR’AN KURSU’NDA BASKI BETON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Özer Yazıcı Cami ve Merkez Kur’an Kursu civarında devam eden çalışmaları da inceleyen Belediye Başkanı Nuri Tekin, bölgede ki çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Baskı Beton dökümüne başlandığını söyledi. Burada vatandaşların yoğun ilgi ve alakası karşılaşan Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin, devam eden çalışmalarla ilgili olarak vatandaşlara bilgi verirken, vatandaşlarımızın dilek ve önerilerini de dinledi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tekin:, Çalışmalarımız, aralıksız, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı