TEMİZLİK MALZEMESİ ALINACAK
Haber
23 Ekim 2021 - Cumartesi 18:30 Bu haber 426 kez okundu
 
TEMİZLİK MALZEMESİ ALINACAK
- Haberi
TEMİZLİK MALZEMESİ ALINACAK

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından 59 kalem temizlik malzemesi alınacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından 59 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 02 Kasım 2021 tarihinde saat 14:00’de Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMİZLİK, MALZEMESİ, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı