İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Pedallar Ata için döndü
Pedallar Ata için döndü
Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 16:53 Bu haber 2843 kez okundu
 
TEMSİLCİLERİMİZ TUR ARAYACAKLAR
SPOR Haberi
TEMSİLCİLERİMİZ TUR ARAYACAKLAR

U16 Türkiye Şampiyonası heyecanı 69 ilden 119 takımın katılımı ile başlıyor. 1. Kademe müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan Sarayspor ve Balıspor, başarı ile dönmeyi hedefliyor. 12-15 Haziran tarihleri arasında oynanacak müsabakalarda Sarayspor Bolu’da, Balıspor Bartın’da tur arayacak. Müsabakalar 6'şar takımlı 15 grupta ve 5 takımlı 1 grupta 12 - 15 Haziran 2019 tarihlerinde, 4'er takımlı 6 grupta ise 13 - 15 Haziran 2019 tarihlerinde olmak üzere toplam 22 grup merkezinde oynanacak.

İstanbul, Tekirdağ, Düzce, Kocaeli, Uşak, Kütahya, Bolu, Burdur, İzmir, Denizli, Konya, Kırşehir, Bartın, Çorum, Gümüşhane, Giresun, Aksaray, Bingöl, Erzurum, Mersin, Kilis ve Şanlıurfa grup merkezlerinde oynanacak 1. kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 22 takımın katılımıyla 4 grup merkezinde 2. kademe müsabakaları oynanacak. 2. kademe müsabakaları sonunda gruplarında birinci olan 4 takım, final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Zonguldak’ı müsabakalarda temsil edecek Sarayspor altı takımın yer aldığı Bolu’da, Balıspor ile 4 takımın bulunduğu Bartın grubunda mücadele edecek.

Bolu Grubu’nda yer alan takımlar şöyle:

Zonguldak Sarayspor

Kocaeli 41 Futbol Kulübü

Kütahya Yeşilayspor

Sakarya Erenlerspor

Eskişehir Şekerspor

Düzce Çilimli Belediyespor

Bartın Grubu’nda yer alan takımlar şöyle:

Zonguldak Balıspor

Çorum Halk Eğitim Kültürspor

Karabük Safranbolu Belediyespor

Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TEMSİLCİLERİMİZ, TUR, ARAYACAKLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı