google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
17 Kasım 2019 - Pazar 17:28 Bu haber 2638 kez okundu
 
TERZİOĞLU’NDAN MEMİŞ’E CEVAP
GÜNDEM Haberi
TERZİOĞLU’NDAN MEMİŞ’E CEVAP

Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Memiş’e cevap veren Zonguldak Diyabet Diyaliz ve Kronik Hastalar Derneği Genel Başkanı Çetin Terzioğlu “ Konuşursam hem Zonguldak hem Ankara sallanır. Özür dilemezlerse konuşurum” dedi.

Beni dürüstsüzlükle ve dolandırıcılıkla suçluyor diyen Çetin Terzioğlu,” TOKİ yapılacak diye bütün emeklileri üye yaptılar. TOKİ’den ev almak isteyenlere derneğe üye olma şartı getirdiler.  Bunların görevi emekliyi mağdur etmek mi? destek olmak mı?” dedi.

Geçtiğimiz günlerde basına yaptığı açıklamada Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Memiş, eski idare sekreterini Çetin Terzioğlu’nu dürüstsüzlükle ve dolandırıcılıkla suçlamıştı. Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Memiş’e basın yoluyla cevap veren ve bildiklerim 11 milyon emekliyi kapsıyor diyen Zonguldak Diyabet Diyaliz ve Kronik Hastalar Derneği Genel Başkanı Çetin Terzioğlu, “ Bu olaylar bilindiği gibi benim daha önce Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şubesinde görev yaptığım. Benim dönemimde üye olan emekli arkadaşlar ihraç edildiği duyduğu için ve halen derneğin internet sitesinde ismim görülmesinden dolayı beni arayarak istifa etmek istediklerini söylüyorlar. Ben kendilerine dernek gitmelerini ve noter kanalıyla istifa edebileceklerini söylüyorum.   İstifa dilekçelerini buraya bırakanlar oldu. Bana ulaşan dilekçeleri noter kanalıyla kendilerine göndereceğim. Beni dürüstsüzlükle ve dolandırıcılıkla suçluyor. Ben orada görev yaparken idari sekreterdim. Ben usulsüz kömür yazmış olsaydım Şube Başkanı ve idari sekreter imzalaması gerekiyor. İmza olmayan kömür işleme alınmaz. Bunlar tamamen yalan. Ben kendilerini kınıyorum ve onların seviyesine düşmek istemiyorum. Konuşacak çok şey var. “

TOKİ YAPILACAK DİYE EMEKLİLERİ ÜYE YAPTILAR.

Terzioğlu,” Dürüstlükten bahsediyorlar ama kendileri dürüş davranmıyorlar. TOKİ yapılacak diye bütün emeklileri üye yaptılar. TOKİ’den ev almak isteyenlere derneğe üye olma şartı getirdiler. Bunların görevi emekliyi mağdur etmek mi? destek olmak mı?.  Ben konuşursam Zonguldak ve Ankara sallanır. Konuşacak ve açıklanacak çok şey var. Bu işi uzatmadan gelip benden özür dilemelerini istiyorum. Özür dilemedikleri zaman daha çok konuşacağım.

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: TERZİOĞLU’NDAN, MEMİŞ’E, CEVAP, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı