TESİSTE SON NOKTAYA GELİNDİ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
05 Eylül 2019 - Perşembe 17:23 Bu haber 3005 kez okundu
 
TESİSTE SON NOKTAYA GELİNDİ
SPOR Haberi
TESİSTE SON NOKTAYA GELİNDİ

Geçtiğimiz aylarda yapımını başlanan Zonguldak’ın Fener semtinde bulunan tesiste son aşamaya gelindi. Fener'de ki modern tesis 10 gün içerisinde teslim edilerek amatör spor'un hizmetine sunulacak.

 

Zonguldak'ın Fener semtinde amatör spora hizmet eden tesis geçtiğimiz aylarda yıkılarak yenilenmesi için çalışmalara başlanmıştı. Yüklenici firma tarafından hızlı bir şekilde yapımı tamamlanmak üzere tesiste son noktaya gelindi. Fener'deki tesisin 10 güne kadar kalebodurların yapılması ve boya badana işlerinin tamamlanmasının ardından teslim edilecek. Kısa bir süre içerisinde hizmet geçecek olan tesisin tamamlanmasının ardından amatör spor bir nebze rahat bir nefes alacak. Modern tesisin içerisinde bay bayan erkek lavabo, 1 bayan 1 erkek hakem soyunma odası, 4 sporcu soyunma odası, 1 personel odası ve 1’de taraftar lavabosu yer alıyor. 

 

Fenerde'ki tesisin tamamlanmasının ardından sırada zemin yer alıyor. Yıllardır amatör spora hizmet eden Fener sahasının zemini futbol oynamaya elverişsiz halde. Geçtiğimiz aylarda tesis incelemesinde Ak Parti İl Başkanın Zeki Tosun, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, Ak Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar zemin için müjde vermişti. Şimdi tesisin tamamlanmasının ardından Fener sahası için gözler Ak Parti cephesine çevrildi.

 

Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TESİSTE, SON, NOKTAYA, GELİNDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı