İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 13:41 Bu haber 1680 kez okundu
 
‘TOPHANE CAFE’ AÇILDI
Zonguldak 1966 Taraftarlar Derneği Başkan Yardımcısı Şenol Akyüz ve Barış Taşdemir, “Tophane” ismiyle açtıkları cafe ile farklı bir konsepti Zonguldak’a taşıdılar.
SPOR Haberi
‘TOPHANE CAFE’ AÇILDI

Zonguldak’ta yeni açılan iş yerlerine bir cafe daha eklendi. Zonguldak Vergi Dairesi arkası Mithatpaşa Mah. Tahir Karaoğuz Caddesi’ne “Tophane” adıyla Şenol Akyüz ve Barış Taşdemir ortaklığı ile açılan iş yerinin açılış kurdelesini okunan duaların ardından İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve Merkez İlçe Başkanı Fatma Gülay kesti.

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar açılış töreninde, iş yeri sahiplerine bol kazanç dileyerek, “Para kazanmanın böyle zor olduğu bir dönemde iş yeri açma cesaretini gösterdiğiniz için sizleri tebrik ediyorum” dedi. Açılış törenine İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar ve Merkez İlçe Başkanı Fatma Gülay’ın yanı sıra, 1966 Zonguldakspor Taraftarlar Derneği Başkanı Tuncay Cihan, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış törenin ardından davetlilere ikramlarda bulundular.

Farklı bir konsept ile ezberleri bozacak nitelikte müşterilerinin karşısına çıkan Tophane Cafe sahibi Barış Taşdemir, “Biz bu mekanı açmadan önce sokak için insanlarda oluşan algı çok değişik bir algıydı. Birahaneler Sokağı olduğu için insanlarda bir tereddüt vardı. Bizde yıllardır bu sokakta olduğumuz için buraya değişik bir hava katmak istedik. İnsanların buradan kopmaması için güvenli bir ortam yarattık. Güzel bir şey ortaya çıkardığımız düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.  

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘TOPHANE, CAFE’, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı