google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 15:01 Bu haber 1293 kez okundu
 
TOPLANTI VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGÂHLARI BELLİ OLDU
GÜNDEM Haberi
TOPLANTI VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGÂHLARI BELLİ OLDU

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde 2020 yılı toplantısında, gösteri yürüyüş güzergahları ile afiş ve pankart asılacak yerler belli oldu.

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı resmi internet sitesinden yapmış olduğu açıklama şu şekilde: “ Ereğli İlçe merkezinde düzenlenecek olan Toplantı ve Gösteri Yürüyüşlerinde; Erdemir Ofis yolu üzerindeki Belediye Başkanlığı’na ait spor parkının çarşı istikametindeki yürüyüş alanı Gösteri Yürüyüşü Toplanma Alanı olarak belirlendi.  Uzunkum Caddesi paralelinde bulunan Erdemir Ofis yolu üzerindeki Belediye Başkanlığına ait spor parkının çarşı istikametindeki yürüyüş yolunun yürüyüş güzergâhı, eski terminalin bulunduğu halen otopark olarak kullanılan alanın dağılma alanı  ve yine eski terminalin bulunduğu halen otopark olarak kullanılan alanın 1’inci  Açık Hava Toplantısı alanı olarak kullanılacak. Aynı günde ikinci bir Gösteri Yürüyüşü’nün düzenlenmesi halinde ise; Bozhane içi sahne önü Gösteri Yürüyüşü Toplanma Alanı, Atatürk Bulvarı paralelinde bulunan yürüyüş yolunun Yürüyüş Güzergahı, Anfi Tiyatro Alanın dağılma alanı ve yine Anfi Tiyatro alanın 2’nci Açık Hava Toplantısı alanı olarak kullanılacak.

GÜLÜÇ BELDESİNDE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞ GÜZERGÂHI BELİRLENDİ

 Birinci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantısında; Gülüç Beldesi Son Durak mevkiinde bulunan kavşağın Gösteri Yürüyüşü Toplanma Alanı olarak belirlendi.  Erdem Yuva Evleri önündeki yolun Yürüyüş Güzergahı, Erdem Yuva Evleri 27’inci blok önünün dağılma alanı olarak belirlendi.  Gülüç Belediyesi önündeki Belediye Meydanının ise 1’inci Açık Hava Toplantısı Alanı olarak kullanılacak. İkinci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantısı,  Gülüç Beldesi Son Durak Mevkiinde bulunan kavşağın Gösteri Yürüyüşü toplanma alanı olarak belirlendi.  Gülüç Bekyeri Mahallesi Sahil Bulvarının yürüyüş güzergahı, Kirazlar Oteli önünün dağılma alanı oldu.  Gülüç Belediyesi Sosyal Tesisler Binası yanı antreman sahası olarak kullanılan alanın ise 2’nci Açık Hava Toplantısı Alanı olarak kullanılanılacak.

KANDİLLİ BELDESİNDE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞ GÜZERGÂHI BELİRLENDİ

Kandilli Beldesinde düzenlenecek 1’nci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava toplantısında; Türkiye Taşkömürü Kurumu  (TTK) Armutçuk Tesisi sendika binası önünün toplanma alanı, TTK Armutçuk tesisi önünden itibaren Ali Tan Caddesi’ni takiben Armutçuk İlköğretim Okulu ve Ereğli yol ayrımına kadar olan alanın Gösteri Yürüyüşü güzergâhı olacak. Ali Tan Caddesi Armutçuk İlköğretim Okulu ve Ereğli yol ayrımının dağılma alanı olarak kullanılabilecek ve Kandilli Beldesinde düzenlenecek. İkinci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantısında; Kandilli Beldesi Belediye Meydanı’nın toplanma alanı, Kandilli Beldesi Belediye Meydanından başlayarak TTK lojmanlarını takiben Kandilli Orman İşletme Şefliği ile Yeni Camii önüne kadar olan alanın Gösteri Yürüyüşü güzergâhı olacak. Kandilli Orman Şefliği ve Yeni Cami önünün dağılma alanı olarak kullanılabilinecek.

ORMANLI BELDESİNDE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞ GÜZERGÂHI BELİRLENDİ

Ormanlı Beldesinde düzenlenecek 1’inci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantısında; Ormanlı Belediye Hizmet Binası önü ve yan kısmı Hatip Oğulları alanının toplanma alanı, Ormanlı Belediye Hizmet Binası önü ve yan kısmı Hatip Oğulları Alanı ile Şehit Madenciler Caddesi istikameti Ormanlı Orman İşletme Şefliği önüne kadar olan alanın Gösteri Yürüyüşü güzergâhı, Ormanlı Orman İşletme Şefliği önünden Kızılcapınar Köyü yolu istikametinin dağılma alanı olarak kullanılması;  Ormanlı Beldesinde düzenlenecek 2’nci Gösteri Yürüyüşü ve Açık Hava Toplantısında; Ormanlı PTT Hizmet binası önünün Toplanma alanı, Ormanlı PTT Hizmet binası önünden başlayıp Ormanlı Orman İşletme Şefliği istikametinden Belediye Hizmet Binası önüne kadar devam eden güzergahın Gösteri Yürüyüşü güzergahı ve Belediye Hizmet binası önünün dağılma alanı olarak tespit edildi.

EREĞLİ’DE AFİŞ VE PANKART ASILACAK YERLER

Üst Geçitler: Kışla Halı Saha, Erdemir Spor Salonu Önü, Erdemir İ.Ö.O, Önü, Meydanbaşı Köprüsü Üst Geçitleri. Bilbordlar: Term inal üstü 1 adet, Ereğlim karşısı 2 Adet, Ali Molla karşısı 2 adet, Jet yol Ayrımı 2 Adet, Kaymakamlık önü 3 adet, Balcılar Petrol karşısı 4 Adet, Shell karşısı 2 adet, Meydan Yokuşu Lise Önü 4 adet, Doktorlar Sitesi karşısı 3 adet, Mado yanı 3 Adet, Terminal Girişi 2 adet, Çınaraltı 9 adet, 48 Evler 7 adet, Denizcilik ve Eğitim Fakültesi 2 adet, Hastane 1 adet, Meydanbaşı 15 adet, Meydanbaşı yokuşu 2 adet, Yapı Kredi Yanı 3 adet, Elmatepe 3 adet Toplam 70  adet.

Bilbord Otobüs Durakları: İlce Geneli 66 Adet Otobüs Durağı. Raket Yerleri: Meydanbaşı Refüj, İşbankası Yaya Geçidi, Yapı Kredi önü, İstanbul Pastanesi arası, Garanti İnişi Refujü, Sahil Taksi Yanı, İstanbul yol ayrımı , Echomar Hastane, Ay City, Pazar Taksi, Terminal Göbek Megalıght, Ay City Önü.

GÜLÜÇ  BELDESİNDE AFİŞ ASILACAK YERLER

Merkez Mahallesi, Erdemyuva Caddesi, Bekyeri Mahallesi, Gülüç Caddesi, Merkez mahallesi Belediye Caddesi ile Örencik Mahallesinden başlayarak Çengel Mahallesinde son bulan Sahil Bulvarı üzerinde bulunan Bilboarda ve müsait yerler asılabilcek.

KANDİLLİ BELDESİNDE AFİŞ ASILACAK YERLER

Afişlerin, T TK Armutçuk tesisi girişinden Ali Tan Caddesi boyunca devam eden tel örgü ile karşısında bulunan ve eski Göğüs Hastalıkları Hastanesi binasına kadar olan alandaki tel örgüler ile TTK Sendikası binası önünden Gökçeler J.Karakol Komutanlığı. Gökçeler Mahallesi istikametine kadar alanda kalan tel örgüler üzerine asılabilecek. Pankartların, TTK Armutçuk tesisinden itibaren Ali Tan Caddesi boyunca Armutçuk İlköğretim Okulu ve Ereğli Yol ayrımına kadar olan bölümdeki elektrik direkleri arasına ve TTK Sendikası binası önünden Gökçeler J.Karakol Komutanlığı ile Gökçeler Mahallesi istikametine kadar alanda kalan elektrik direkleri arası olarak belirlenen yerlere asılabilecek.

ORMANLI BELDESİNDE AFİŞ ASILACAK YERLER

 Afişlerin, Ormanlı Orman İşletme Şefliğinin çevre duvarı ile tel örgüsü ve ilerisinde bulunan eski petrol istasyonu tesisi duvarlarına asılabilecek. Pankartlar, Sarıkaya Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Sinitli Mahallesi Atatürk Caddesi ile Merkez Mahallesi Mustafa Güven Caddesi ve İnönü caddesinde bulunan elektrik direkleri arası olarak belirlenen yerlere asılması tespit edilmiştir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOPLANTI, VE, YÜRÜYÜŞ, GÜZERGÂHLARI, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı