İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
İmzalar tamam
İmzalar tamam
NİLOYA  67 BURDA’ DA
NİLOYA 67 BURDA’ DA
Haber Detayı
07 Eylül 2018 - Cuma 17:21 Bu haber 6382 kez okundu
 
TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BU YILDA GERÇEKLEŞTİ
Zonguldak Belediyesi’nin her yıl geleneksel hale getirmiş olduğu toplu sünnet şöleni bu yılda gerçekleştirildi ve 60 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. Belediye Yemekhanesi’nde gerçekleştirilen sünnet şölenine; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, İlçe Başkanı Fikret Zaman, Zonguldakspor Kulübü Başkanı Süleyman Caner, Belediye Daire Müdürleri, aileler ve sünnet olan çocuklar katıldı.
YAŞAM Haberi
TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ BU YILDA GERÇEKLEŞTİ

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, her yıl yardıma ihtiyacı olan ailelerin çocuklarına sünnet şöleni yaptıklarını ifade eden Başkan Akdemir, “Sünnet olan çocuklarımızın inşallah mürvetlerini de görürüz. Çocuklarımızın bu mutlu gününde onlarla birlikte olmak istedik. Hiçbir sıkıntı olmadan bu süreci atlattık, çocuklarımız erkekliğe ilk adımlarını attılar. Sünnet olan çocuklarımıza her yıl hediye veriyoruz. Bu yıl da, kendilerine Zonguldakspor’un formalarını ve şapkalarını armağan etmek istedik. Tüm çocuklarımıza ve ailelerine geçmiş olsun diyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.
              Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, sünnet olan çocuklara Zonguldakspor forması ve şapkasını armağan etti. Günün anısına kendileri ile tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TOPLU, SÜNNET, ŞÖLENİ, BU, YILDA, GERÇEKLEŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı