Haber Detayı
09 Şubat 2016 - Salı 09:35 Bu haber 3344 kez okundu
 
Toptan’ın ismini kullanarak lojman almışlar!
TBMM eski Başkanı ve AK Parti Eski Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ın ismini kullanarak lojman alan mevsimlik işçileri çıkartmak için kurum aylarca uğraştı. Lojman alamayan daimi memurlar ve işçiler olay duyulunca hayretler içinde kaldılar.
GÜNDEM Haberi
Toptan’ın ismini kullanarak lojman almışlar!

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü, “Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) eski Başkanı ve AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ın yakınıyız” diyen mevsimlik işçilere lojman tahsis ettiği ortaya çıtı.  AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ın görevde bulunduğu sürece lojmanda oturan, daha sonra yapılan araştırmada mevsimlik işçilerin Toptan’ın yakını olmadığı anlaşılınca Orman Bölge Müdürlüğü lojmanı boşamalarını istedi. Uzun zaman lojman sırası bekleyen Orman Bölge Müdürlüğü’nün kadrolu çalışanları mevsimlik işçilerin lojman aldığını duyunca hayretler içinde kaldılar.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nün uzun zamandır kendi kadrolu çalışanlarına lojman vermezken mevsimlik işçilere eski “Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’ın yakınıyız” diyenlere lojman tahsis etmesine anlam verilemiyor. Kurum çalışanları mevsimlik işçilerin lojmandan çıkartılmakla kalmamasını ve kurumu yanılttıkları için haklarında işlem yapılmasını istiyorlar. 

HABER: Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toptan’ın, ismini, kullanarak, lojman, almışlar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı