Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 17:08 Bu haber 2873 kez okundu
 
‘Tüm halkımızı bekliyoruz’
GÜNDEM Haberi
‘Tüm halkımızı bekliyoruz’

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının 3’ncü yılında Madenci Anıtı’nda düzenlenecek olan “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Tüm Zonguldak halkını 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde gerçekleştirilecek etkinliklere davet eden Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, “15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ terör örgütü tarafından Türk demokrasisine ve milli iradeye karşı teşebbüs edilen hain darbe girişiminin 3’ncü yıldönümü nedeniyle 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü ‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ etkinliklerini gerçekleştireceğiz. Bu kapsamda 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Saat 20.00’de Fevkani köprüsü üzerinde toplanacağız. Buradan Madenci Anıtı önüne yürüyeceğiz, 20.30’da da Madenci Anıtı önündeki etkinliklerimizi başlatacağız. Program kapsamında, 15 Temmuz direnişi için marş ve türküleriyle bilinen Grup Yürüyüş sahne alacaklar, şiirleri, türküleri  ve söyleşisi ile Talha Bora Öge namı değer Gölge Zonguldak’ta halkımız ile buluşacak. Ben de tüm halkımızı 15 Temmuz Pazartesi günü Madenci Anıtı önünde gerçekleştireceğimiz etkinliklere davet ediyorum. bütün vatandaşlarımızın orada olmasını istiyorum.  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne bütün Zonguldak’ımızla beraber Madenci Anıtı önünde buluşmak istiyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, 15 Temmuz “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında yapılacak etkinlikler için Zonguldak Belediyesi Halk otobüslerinin de saat 18.00’den gece 02.00’da kadar vatandaşlara ücretsiz olacağını da hatırlattı.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Tüm, halkımızı, bekliyoruz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı