TÜRK BÜRO-SEN’DEN KÖKTÜRK’E ZİYARET google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
12 Ocak 2021 - Salı 15:05 Bu haber 1252 kez okundu
 
TÜRK BÜRO-SEN’DEN KÖKTÜRK’E ZİYARET
GÜNDEM Haberi
TÜRK BÜRO-SEN’DEN KÖKTÜRK’E ZİYARET

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Büro-Sen Zonguldak Şube Başkanı Köksal Tunçtürk ve yönetim kurulu üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk'ü ziyaret eden, Türk Büro-sen Şube Başkanı Köksal Tunçtürk ile beraberinde Başkan Yardımcısı Kadir Bacıoğlu ve Alaattin Korkmaz ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk'ü ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.

Ziyareti değerlendiren Türk Büro-Sen Şube Başkanı Köksal Tunçtürk, “Sendika olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bugün de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Veli Köktürk'ü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunduk.” dedi.

Türk Büro-Sen Şube Başkanı Köksal Tunçtürk, Şube Başkan Yardımcısı Alaatin Korkmaz ve Şube Başkan Yardımcısı Kadir Bacıoğlu daha aynı gün 112 Acil Hizmetler Müdürü Cemal Kar'a geçmiş olsun ve SGK Türk Büro-Sen İşyeri temsilcisi Hasan Başar ile işyerinde sıkıntılar hakkında ziyaretlerde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRK, BÜRO-SEN’DEN, KÖKTÜRK’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı