Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 16:51 Bu haber 1539 kez okundu
 
Türk Sağlık-Sen’den Korkmaz’a veda yemeği
GÜNDEM Haberi
Türk Sağlık-Sen’den Korkmaz’a veda yemeği

Türk Sağlık-Sen Zonguldak Şubesi Başkan Yardımcısı Aytaç Korkmaz, Bolu’ya tayin olması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.
Devrek Öğretmenevinde gerçekleştirilen yemeğe; Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek, Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Arzu Kara ve Şube yönetim kurulu üyeleri ile Devrek İlçe ve işyeri temsilcileri katıldı. 
Türkiye Kamu-Sen il Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Arzu Kara tarafından Aytaç Korkmaz ve Devrek ASM işyeri temsilcisi Dilek Korkmaz’a günün anısına plaket takdim edildi. 
BACIOĞLU: AYTAÇ BEY İLE HER ZAMAN GURUR DUYACAĞIZ
Türkiye Kamu-Sen il temsilcisi Kadir Bacıoğlu yaptığı konuşmada, “Türk Sağlık-Sen Zonguldak Şube yönetiminde olan ve Devrek’te Türk Sağlık-Sen bayrağını başarı ile dalgalandıran Aytaç Bey’in vedası için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu bir veda konuşması değil, kendisine veda etmeyeceğiz ama Aytaç Bey Zonguldak’taki görevine veda edecek.  Biz arkadaşları, dostları olarak Aytaç Bey ile her zaman gurur duyacağız. Devrek’te yaptıkları her zaman Aytaç Bey’in arkasından anılacak bu başarılar. Ben bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki iş hayatında başarılar diliyorum. Daha da önemlisi Türk Sağlık-Sen’i bizim adımıza Bolu’da da en iyi şekilde temsil edecektir. Orada kendisinin yolu açık olsun diyorum, başarılı çalışmalar diliyoruz kendisine” dedi.
KARA: KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Türk Sağlık-Sen şube Başkanı Arzu Kara da yaptığı konuşmada Bolu’ya tayin olan Aytaç Korkmaz’a teşekkür ederek,  “Gerçekten çok güzel birlikte 19 yıl çalıştık. Her şey için kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Şubeden ayrıldık ama dostluklarımız baki kalacak. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye ifade etti.
KORKMAZ: İÇİM RAHAT BU GÖREVİ BIRAKACAĞIM PIRIL PIRIL GENÇ ARKADAŞLARIMIZ VAR
Türk Sağlık-Sen Başkan yardımcısı Aytaç Korkmaz da konuşmasında, bu göreve gençlere bırakmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Öncelikle Türk Sağlık-Sen Zonguldak şubesinin organize ettiği hem işyeri temsilcileri dayanışma, kaynaşma yemeğimiz, aynı zamanda da şahsıma sağ olsunlar ikinci bir veda yemeği için burada toplanıyoruz. 2001 yılında başlayan ve 2007 yılında 3. Olağan kongremizde dönemin Türk Sağlık-Sen Şube başkanı Abdurrahman Uysal’ın daveti ile başladığım ve 11 sene devam ettirdiğim şube yöneticiliğini tayinimin çıkması nedeniyle sonlandırmış bulunuyoruz. Yeri geldi ayrımcılığa uğradık, yeri geldi dışlandık, sürüldük ama hiçbir zaman azmimizden hiçbir şey kaybetmedik bizi daha çok perçinledi. Ama içim rahat belki Zonguldak’ta ve Devrek’te sayı olarak sayı olarak belki üstünlük olmasa bile Devrek’te kendi adıma söyleyeyim üyelerimizin üye olmakta gurur duyduğu üye olmayanların da üye olmak istedikleri marka haline gelmiş bir Türk Sağlık-Sen bırakıyoruz. Tabi ki içim rahat bu görevi bırakacağım pırıl pırıl genç arkadaşlarımız var” şeklinde konuştu. 
Yapılan konuşmaların ardından Türkiye Kamu-Sen il temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Türk Sağlık-Sen şube Başkanı Arzu Kara ve şube yöneticileri bir s üre sohbet ederek, sendikal konularda fikir alış verişinde bulundular. 
Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Sağlık-Sen’den, Korkmaz’a, veda, yemeği,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı