google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
YAZ BOYUNCA SİVRİSİNEKLE MÜCADELE
YAZ BOYUNCA SİVRİSİNEKLE MÜCADELE
Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 15:28 Bu haber 4413 kez okundu
 
TÜRKAV’DAN, KAMU-SEN’E ZİYARET
GÜNDEM Haberi
TÜRKAV’DAN, KAMU-SEN’E ZİYARET

Bir süre önce Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Zonguldak Şube Başkanlığı’na getirilen İbrahim Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Kamu-Sen il Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı TÜRKAV Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz sıcak karşılamalarından dolayı Bacıoğlu, Ören ve yönetime teşekkür etti.

BACIOĞLU: TÜRKİYE KAMU-SEN İLE TÜRKAV ARASINDA AYRIM OLMAYAN BİR KURUMDUR

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu, “Türkiye Kamu Sen ailesi olarak ziyaretimize gelen TÜRKAV Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yönetimine teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV 1987 yılından beri çalışmalarını son derece yakından takip ettiğimiz bizim açımızdan Türkiye Kamu Sen ile TÜRKAV arasında ayrım olmayan bir kurumdur. Çalışmalarımızda birlikte hareket ediyoruz. İnşallah bundan sonra da istişarelerimiz devam edecek. Bu çalışmalarda Zonguldak’ta ve Türkiye’de milliyetçi kadroların ülkeyi yönetmesi adına, milliyetçi kadrolar ile kamu kurumlarında çalışmak adına elimizden gelen bütün çalışma ve gayretleri sarf edeceğiz. Ben kendisine şube başkanlığında başarılar diliyorum. Yaptıkları ziyaret adına Türkiye Kamu Sen ailesi olarak teşekkür ediyorum” dedi.

AÇIKGÖZ: BİZ MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİNE BAĞLI BİR ANLAYIŞIN TEMSİLCİSİYİZ

TÜRKAV Zonguldak Şube Başkanı İbrahim Açıkgöz ise konuşmasında şu görüşlere yer verdi. “Türkiye Kamu Sen ve TÜRKAV aynı görüşe sahip kamu çalışanlarının bir araya geldiği, kendisini yüzde yüz milli, yüzde yüz yerli olarak tanımlayan, vatansever özelliği öne çıkmış Türkiye sevdalısı sıfatını benimsemiş, dünya görüşü ne olursa olsun tüm kamu çalışanlarının yuvasıdır. Biz, her hareketimizde bu özelliğimizi unutmadan davranmamız gerektiğine inanan insanlarız. Biz ırkçı değiliz. Biz ayrılıkçı değiliz. Biz, tek kelime ile vatanseveriz. Biz, eğitim dilinin de Türkçe olmasından yanayız. Biz Anadolu coğrafyasında yaşama hakkımıza göz diken güven içinde yaşamamıza engel olan tüm unsurlara karşı gelen her türlü mücadeleyi sonuna kadar destekledik, destekleriz. Biz milli ve manevi değerlerine bağlı ve bu değerlerin tartışılmasına asla izin vermeyen bir anlayışın temsilcisiyiz.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, milli mücadele kahramanlarımıza saygı esastır. Tarihini saymayan, ecdadına değer vermeyenin hiç kimseyle yolumuz kesişmez. Türk tarihi bir bütündür ve birbirinin tamamlayıcısıdır. TÜRKAV kamuda çalışan memur ve işçileri bir kuruluş altında toplamak, özlük haklarını ve dayanışmalarını bu çatı altında yürütmek amaçlı olarak ülkücü hareketin mimari olan merhum Alparslan Türkeş’in destek, istek ve iradesiyle kurulmuştur” diye ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu, Türk Eğitim-Sen şube Başkanı Şahin Ören ile TÜRKAV Başkanı İbrahim Açıkgöz ve yöneticiler samimi bir ortamda sohbet ederek, fikir alış verişinde bulundular.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKAV’DAN,, KAMU-SEN’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı