google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
12 Haziran 2015 - Cuma 08:52 Bu haber 10339 kez okundu
 
Turpcu ve Demirtaş mazbatalarını aldı
Zonguldak 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde CHP Milletvekilliğine seçilen Şerafettin Turpcu ve Ünal Demirtaş mazbatalarını aldı.
SİYASET Haberi
Turpcu ve Demirtaş mazbatalarını aldı

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde CHP Milletvekilliğine seçilen Şerafettin Turpcu, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Kenan Seyran’dan, Ünal Demirtaş ise Kilimli İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Oktay Kaya’dan mazbatalarını aldı. Mazbata törenin ardından basın mensuplarına açıklama yapan CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Milletvekillerine TBMM’deki çalışmalarında başarılar dileyerek, “Sizlerin emeğiyle, desteğiyle ve sizlerin koşturmalarıyla bugün mutlu sona ulaştık. Sarf ettiğiniz emekler için çok teşekkür ediyoruz. Milletvekillerimize bundan sonraki yaşamlarında ve TBMM’deki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
CHP 25.Dönem Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ise, “1994 yılında broşür dağıtarak, afiş asarak, salon süslemesi yaparak Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyken başladığım CHP yolculuğumda bugün sizlerin de desteği ve alın teriyle milletvekili oldum. Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu göreve hizmet etmek için talip olduk. Çok değerli Zonguldak halkı bize bu görevi verdi. Tüm Zonguldak halkına teşekkür ediyorum. Söz verdiğimiz vaatleri yerine getirmek, güzel Zonguldak’ımıza ve ülkemize hizmet etmek için elimden gelen bütün gayreti göstereceğime sizlerin huzurunda söz veriyorum” diye konuştu.
CHP 25.Dönem Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu ise Zonguldak’ın ve Türkiye’nin sorunlarını ancak CHP’nin çözebileceğini vurgulayarak, “Üzerimize çok büyük bir sorumluluk aldık. Zonguldak’ımızın yol başta olmak üzere; işsizlik, göç gibi büyük sorunları var. Zonguldak’ın ve ülkemizin ağır sorunlarını çözecek tek parti CHP’dir. Umuyorum ki hükümette CHP yer alır. Seçimlerde verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışacağız. Umarım işler yolunda gider bizde bu sorunları çözeriz. Sizleri mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.
Haber: Göksu Bayram

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turpcu, ve, Demirtaş, mazbatalarını, aldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Turpcu ve Demirtaş mazbatalarını aldı
Turpcu ve Demirtaş mazbatalarını aldı
Yorumlar
Haber Yazılımı