UÇAR VE ALAN’DAN BAHAR’A ZİYARET google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
24 Ocak 2020 - Cuma 16:39 Bu haber 1686 kez okundu
 
UÇAR VE ALAN’DAN BAHAR’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
UÇAR VE ALAN’DAN BAHAR’A ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar beraberinde Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Köksal Bahar’a ziyarette bulundular.
Osman Bahar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “ Ziyarette bulunmaları bizim için gerçekten onur vericidir. Böyle ara ara ziyaret edip sorunlarımızı dinlemesini olumlu sonuç olarak bakıyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi. 
ALAN: “SÜREKLİ İSTİŞARE HALİNDEYİZ”
Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’da, “Kendileriyle sürekli istişare halindeyiz. Belediye anlamında benim işlerim ne istek oluyor. Birlik beraberlik sürdüğü sürece daha güzel işler yapacağı.” şeklinde konuştu. 
“BURALARI ZİYARET ETMEKTEN MUTLU OLUYORUZ”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar’da, “Şoför esnafının dertleri problemleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak için buraya geldik. Vakit buldukça da kendileriyle istişare ediyoruz. Zaten bunlar bizim görevimizdir. Biz her zaman halkımızla ve şoför esnafımız ile birlikte onların sorunlarını tartışmak çözüm noktasında hassasiyetimiz vardır. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi. 
Haber: Muhammet KARAPINAR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: UÇAR, VE, ALAN’DAN, BAHAR’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı