google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Ortez- Protez Merkezleri denetlendi
Ortez- Protez Merkezleri denetlendi
Haber Detayı
08 Mart 2017 - Çarşamba 12:37 Bu haber 3245 kez okundu
 
UYSAL SÖZÜNÜ TUTTU
Karadeniz Ereğli’de faaliyet gösteren amatör spor kulüp yöneticileri kendilerine destek veren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.
SPOR Haberi
UYSAL SÖZÜNÜ TUTTU

Kdz. Ereğli Amatör Spor Kulüpleri Grup Sözcüsü ve Zonguldak Ereğlispor 2. Başkanı Kaan Kocaman gerçekleşen ziyarette grubu temsilen şunları söyledi:

“DESTEĞİ BURADA VAR OLDUĞU SÜRECE DEVAM EDECEKTİR””

‘Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal verdiği sözü tuttu. Her zaman otobüs desteğini bizden esirgemediği gibi maddi yardım yapacağını söylemişti. Bu sözünü de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. Kendisine tüm Ereğli’deki amatör spor kulüpleri adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki bu desteği kendisi burada var olduğu sürece devam edecektir.’

“SİZLER EMEKÇİ İNSANLARSINIZ”

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal ise ‘Ben her zaman sizlerin yanındayım. Sizler emekçi insanlarsınız. Topluma faydalı işler yapıyorsunuz. Hem maddi hem de manevi olarak her zaman olduğu gibi yine yanınızda olacağım. Sizlerin mutluluğu benim mutluluğumdur. Bu nazik hareketiniz ile beni mutlu ettiniz. Teşekkür ederim.’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UYSAL, SÖZÜNÜ, TUTTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı