"UZAKTAN KONUŞMAKLA PARTİCİLİK OLMUYOR" google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
23 Kasım 2020 - Pazartesi 14:23 Bu haber 1122 kez okundu
 
"UZAKTAN KONUŞMAKLA PARTİCİLİK OLMUYOR"
SİYASET Haberi

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Fatma Gülay’ın istifasının ardından çok konuşulacak bir basın açıklaması yaptı.

İYİ Partili Küçük, istifanın bilinçli şekilde yapıldığını belirterek, “Faaliyetlere katılmadığı gibi partiye de uğramamıştır. Uzaktan konuşmakla particilik olmuyor. Partiye uğramamasına rağmen başka partililerle beraber olduğu sosyal medya da paylaştığı resimlerden görülmektedir. Özellikle Ümit Özdağ a yakın isimlerle beraber olduğu istifanın bilinçli olarak yapıldığı ortadır. Ancak İYİ Parti açısından gidenlere değil, gelenlere bakıyoruz.” dedi.

“BİLİNÇLİ YAPILMIŞTIR”
Küçük açıklamasında, “Kurucu Merkez İlçe Başkanı Fatma GÜLAY’ ın 22/11/2020 tarihli sosyal medya üzerinden İYİ Parti’ den istifa ettiğini açıklamıştır. İstifa tek taraflı müessesedir. Dolayısıyla Fatma GÜLAY’ hanımın verdiği karara saygı duyarız. Ancak üzülerek belirtmeliyim ki kendisini yaklaşık 1 senedir partide görülmüş müdür ? Faaliyetlere katılmadığı gibi partiye de uğramamıştır. Uzaktan konuşmakla particilik olmuyor. Partiye uğramamasına rağmen başka partililerle beraber olduğu sosyal medya da paylaştığı resimlerden görülmektedir. Özellikle Ümit Özdağ’ a yakın isimlerle beraber olduğu istifanın bilinçli olarak yapıldığı ortadır. Ancak İYİ Parti açısından gidenlere değil, gelenlere bakıyoruz. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Yapılan anketlerde İYİ Parti'nin yükselişi ortadadır. İYİ Parti Türkiye’de ve Zonguldak’ta emin adımlarla iktidara doğru yürümektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "UZAKTAN, KONUŞMAKLA, PARTİCİLİK, OLMUYOR",
Yorumlar
Haber Yazılımı