0
Haber Detayı
28 Ağustos 2018 - Salı 13:41 Bu haber 973 kez okundu
 
Vali Çınar, Çaydeğirmeninde incelemelerde bulundu
GÜNDEM Haberi
Vali  Çınar, Çaydeğirmeninde incelemelerde bulundu

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Çaydeğirmeni Beldesini ziyaret ederek, bir dizi incelemelerde bulundu
İlk olarak, Çaydeğirmeni Belediyesini ziyaret eden Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile görüşüp, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
Gerçekleştirilen görüşmede Çaydeğirmeni Beldesinin gelişimi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
 Gerçekleştirdiği ziyaretini Çaydeğirmeni Jandarma Karakol Komutanlığın da sürdüren Vali Ahmet Çınar, karakol yetkileri ile görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Karakol Komutanlığının sorun ve problemlerini yerinde dinleyen Sayın Vali Çınar, vatani görevini Çaydeğirmeninde yerine getiren askerler ile de bir süre sohbet gerçekleştirdi. Vali Çınar,  bir sonra ki durağı Çaydeğirmeni Aile Sağlığı Merkezi oldu. Burada da yetkilerden sağlık çalışmaları ve yaşanan problemler hakkında bilgi alarak sağlık açısından yapılabilecek yenilikler hakkında fikir alış verişinde bulundu. Ziyaretlerine, beldede eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında devam eden Vali Çınar,  Çaydeğirmeni 75.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, Çaydeğirmeni Toki İlkokulu ve Çaydeğirmeni Kaypaklar Eski İlkokul alanını ziyaret ederek incelemelerde bulunduktan sonra Devrek İlçesi Çaydeğirmeni Beldesi’nden ayrıldı.
Vali Çınar’a  gerçekleştirdiği ziyarette ve incelemelerde Devrek Kaymakamı Mehmet Soylu, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Emniyet Müdürü Selim Karartı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cemalettin Yüceer eşlik etti. 
Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, , Çınar,, Çaydeğirmeninde, incelemelerde, bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı