VALİ TUTULMAZ; DEVLET VATANDAŞ İÇİN VARDIR
Haber
23 Şubat 2021 - Salı 11:54 Bu haber 414 kez okundu
 
VALİ TUTULMAZ; DEVLET VATANDAŞ İÇİN VARDIR
GÜNDEM Haberi
VALİ TUTULMAZ; DEVLET VATANDAŞ İÇİN VARDIR

 Koronavirüs salgını nedeniyle  üç aydır yapılmayan Zonguldak Valiliği halk günü toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapıldı.

Devletimizin en önemli görevi vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamaktır diyen Zonguldak Vali‘ si Mustafa Tutulmaz, Çözüm bulmaya çalışacağız dedi.

Üç ay aradan sonra Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığında yapılan halk günü toplantısına Vali yardımcısı Turgut Subaşı, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan,  İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Veli Köktürk, Türkiye İş Kurumu  (İşkur) temsilcisi ve Başkent Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (BEDAŞ) temsilcileri katıldı.

 Halk gününde konuşan Vali Mustafa Tutulmaz; Çeşitli kurumlara başvurup da sonuç alamayan vatandaşlarımıza sorunlarını dinleyip belediye başkanımız ve Kurum müdürlerimiz ile birlikte Çözüm bulmaya çalışacağız. Devletimizin en önemli görevi vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Devlet vatandaş için vardır bu anlayışla hareket eden bir yönetim anlayışı ile sık sık bir araya geliyoruz.

Vatandaşlarımızın problemlerini burada çözebileceklerimizi çözeceğiz çözemediklerimizi de zaman içinde çözmeye çalışacağız.

Halk günü toplantımız hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, TUTULMAZ;, DEVLET, VATANDAŞ, İÇİN, VARDIR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı