İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sokağı işgal ettiler
Haber Detayı
07 Aralık 2017 - Perşembe 08:00 Bu haber 2015 kez okundu
 
Valilik o muhtar hakkında inceleme başlattı
Geçtiğimiz günlerde fuhuş operasyonunda gözaltına alınan Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Beycuma beldesi Hacıali köyü muhtarı hakkında inceleme başlattı. Zonguldak Valiliği muhtar hakkındaki incelemeyi vatandaşların bazı iddia ve şikâyetleri üzerine başlattığı öğrenildi. Cumhurbaşkanlığını temsil eden muhtar hakkında topladığı paraları bankaya kendi hesabına yatırma, Bayraktepe mevkiinde yapılan sosyal tesis üzerindeki binayı kendi üzerine geçirme ve mezarlıktaki ağaçları kesme gibi birçok iddia bulunuyor. Halk fuhuş operasyonunda gözaltına alınan muhtarın kendilerini temsil edemeyeceği söylüyorlar.
YAŞAM Haberi
Valilik o muhtar hakkında inceleme başlattı

Muhammet KARAPINAR 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil eden Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Beycuma beldesi Hacıali köyü muhtarı hakkında Zonguldak Valiliği inceleme başlattı. Geçtiğimiz günlerde üç ilde eş zamanlı yapılan fuhuş operasyonunda, İncivez’de ki günlük evlerde yakalanan ve gözaltına alınan muhtarla ilgili Valiliğin daha önce vatandaşlardan gelen şikâyet mektupları üzerine, inceleme başlattığı öğrenildi. Fuhuş operasyonunda gözaltına alınan muhtar hakkında köydeki yaptığı çalışmalarla ilgili çok ciddi iddialar bulunuyor. İl Özel İdare tarafından Bayraktepe piknik alanına yapılan sosyal tesisi  kendi üzerine geçirme, vatandaşlardan para toplama ve izinsiz ağaç kesme gibi bir çok iddia bulunuyor. Köylüler İl Özel İdare tarafından Bayraktepe piknik alanına yapılan sosyal tesis ile ilgi muhtarın geçmişe dönük fatura ve belge topladığını iddia ettiler. 
Hacıali köyü sakinleri  ‘fuhuş operasyonunda göz altına alınan ve devlet malını kendi üstüne geçirmeye çalışan muhtar bizi temsil edemez’ diyerek tepki gösterdiler. Vatandaşların iddia ve şikayetleri üzerine  Zonguldak Valiliği Mahalli Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Beycuma Hacıeli köyü muhtarı hakkında inceleme başlattı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Valilik, o, muhtar, hakkında, inceleme, başlattı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı