VALİLİKTEN YENİ LOGO AÇIKLAMASI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Ocak 2021 - Perşembe 13:10 Bu haber 1077 kez okundu
 
VALİLİKTEN YENİ LOGO AÇIKLAMASI
GÜNDEM Haberi
VALİLİKTEN YENİ LOGO AÇIKLAMASI

Zonguldak Valiliği logosu ve kurumsa kimlik kılavuzu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kapsamında, Cumhurbaşkanlığı ve diğer bakanlıklarla bir bütünlük arz etmesi için yeniden tasarlandı.

Zonguldak Valiliği logosunda, Cumhurbaşkanlığı forsundaki gibi 16 Türk Devleti’ni temsil eden 16 yıldızın bulunduğu, ayrıca içte yer alan "Z" harfi zarif bir biçimde tasarlanarak yan yana aynalı ve üst ortada ay yıldızı kucaklar şekilde yerleştirildi.

Tasarlanan  Zonguldak Valiliği’nin yeni logosu ve Kurumsal Kimlik Kılavuzu, www.zonguldak.gov.tr isimli resmi internet sitesinde yayımlandı. Konu ile ilgili talimatlarda bulunan Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, “Bu nedenle 12/01/2021 tarihi itibariyle Zonguldak Valiliğinin ilgilendiren her türlü görsel ve dijital, baskı ve yayımları ile valiliğimizi temsil eden simgesel materyal ve ürünlerinin yayımlanan Kurumsal Kimlik Kılavuzunda belirtilen esaslar doğrultusunda, Özel Kalem Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Bilgi işlem Müdürlüğü ile koordine hazırlanması hususunda herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesini önemle; rica ederim.” ifadelerine yer verdi.

XMA Header Image

Zonguldak Valiliği

zonguldak.gov.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİLİKTEN, YENİ, LOGO, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı