google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 13:44 Bu haber 2063 kez okundu
 
VATANDAŞA KANDİL SİMİDİ DAĞITILDI
GÜNDEM Haberi
VATANDAŞA KANDİL SİMİDİ DAĞITILDI

Zonguldak Belediyesi Başkanlığı tarafından, Mevlid Kandili dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi dağıtıldı.

Merkez Çarşısı önünde kurulan stantta AK Parti Milletvekili Hamdi Uçar, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman ile birlikte vatandaşların Mevlid Kandil’ini kutlayarak kandil simidi ikramında bulunuldu.

Zonguldak halkının Mevlid Kandil’ini kutlayan AK Parti Milletvekili Hamdi Uçar, “ Bugün İslam âleminin çok anlamlı bir günü bunu idrak ediyoruz. Mübarek Cuma gününde Sayın Belediye Başkanımız ve arkadaşlarımızla birlikte günün anlam ve önemine binaen kandil simidi dağıtımı yapıyoruz. Bu vesile ile ben tüm İslam âleminin ve Peygamber Efendimizin doğum yıldönümü kutluyorum. Allah daha nice anlamlı ve özel günler nasip etmesini diliyorum. Bu etkinliği organize eden arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Allah kabul ve makbule eylesin” dedi.

Başkan Ömer Selim Alan “ Bizler için çok önemli bir gün olan Peygamber Efendimizin doğum yıldönümünü. Ben Zonguldak’ımızın değerli vatandaşlarımızın Mevlid Kandil’ini kutluyorum. Allah bizim birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” şeklinde konuştu.  

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: VATANDAŞA, KANDİL, SİMİDİ, DAĞITILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı